Hoofdcategorieën
Device Settings

Sony Ericsson presenteert opvolger W800 Walkman-gsm

Door Inge Janse, maandag 17 oktober 2005 15:25
Bron: Sony Ericsson, views: 27.734

Sony Ericsson W900Sony Ericsson heeft vandaag met de W900 de nieuwste telefoon in de Walkman-productlijn gepresenteerd. Dit mobiele multimediatoestel kan muziek afspelen, foto’s en video’s maken en via UMTS met het internet communiceren. Ook kan er met het toestel gebeld worden. De W900 is de opvolger van de UMTS-loze W800 en biedt standaard 470MB geheugen voor de opslag van multimedia. Door middel van een Memory Stick PRO Duo-kaart kan dit met een gigabyte uitgebreid worden. Wat betreft geluidsbestanden ondersteunt de telefoon de formaten MP3, AAC of AAC+, MIDI, WAV en XMF. De ingebouwde fotocamera kan - indien nodig ondersteund door een flitser - foto’s nemen met een resolutie van 2 megapixels, terwijl de videocamera opnames maakt met een maximale frequentie van 30 frames per seconde. Ook wordt de telefoon geleverd inclusief de HPM-80, wat een stereokoptelefoon en afstandsbediening in één is. De W900 wordt eind 2005 in de wereldwijde schappen verwacht.

Volgende 16:05 'Ontwerpfout R520 ook oorzaak uitstel RV530'
Vorige 13:15 Palm gaat BlackBerry Connect ondersteunen
Advertentie

Reacties

«  1  2  3  4  »

Ze hebben nog maar niet vermeld hoe duur die word :9

Met een abbonement erbij kost het je bijna niks, de W800 krijg je daar ook gewoon bij.

Zodra je hem met prepaid wilt zul je diep in de buidel moeten gaan tasten!

Wat mij echter opvalt is dat op de W800 de numerieke toetsen nog gewoon aan de voorkant zitten. Op deze W900 zie ik ze niet, betekent dit dat je de telefoon moet gaan openschuiven/openklappen.. Dat zou in mijn mening wel een erg groot nadeel zijn aan deze telefoon.

//edit: Hij schuift inderdaad open, heb denet een foto gevonden op de website van SE:

http://www.sonyericsson.com/downloads/W900_open_white.jpg

(hij is ontzettend groot)

Geen EDGE, terwijl dat toch niet zo'n heel grote moeite kan zijn :/

Maar wél het uiterlijk dat je zou verwachten van een iPod-phone. Ja, ik weet dat Apple hier niks mee te maken heeft, maar zeg nou zelf; lijkt het op een iPod of niet?

Dan moet je op GoT eens naar mijn Nec N343i topic zoeken ;)

Toch grappig... Het maakt niet uit hoe uitgebreid zo'n toestel is, er is altijd wel iemand die klaagt dat er wat ontbreekt... :?

Ja, maar dat is toch niet nieuw? Sinds de Romeinen is het al zo dat als een product beschikt over X features, terwijl er in totaal in de hele wereld Y features te bedenken zijn, je alleen als X gelijk is aan Y geen gezeik krijgt over features. Maar dán krijg je mensen die klagen over de prijs, het gewicht, het formaat, of (ook heel mooi) dat er teveel features op zitten.

Je kunt met deze toch ook bellen en gebeld worden :?
Indien zo, dan is deze niets anders dan iedere andere telefoon.

Lesje logica voor beginners: }>

Elke W900 is een telefoon, maar niet elke telefoon is een W900.

Kortom, is deze niet hetzelfde als elke andere telefoon. :7

Ik moet eerlijk toegeven, het is wel een leuk toestel :D

Design is zeker een pluspunt, het is gewoon een mp3speler met ingebouwde telefoon!

Inderdaad, ik vind het goed van Sony dat ze hun lijn Walkman blijven noemen en het product niet zozeer profileren als telefoon, maar dus als walkman die als bijkomend voordeel ook nog kan bellen. Tegenwoordig zie je veels te veel van die "telefoons", waarbij bellen een ondergeschikte functie is geworden. Deze "telefoons" worden echter wel op de markt gezet als telefoons en voor mensen die geen behoefte hebben aan al de extra gadgets maar gewoon willen bellen, zijn er weinig alternatieven. Het werkt erg verwarrend als je een nieuwe "telefoon" hebt en je eerst een hele manual door moet spitten om uit te zoeken hoe dat ding eigenlijk belt. Daarom goed dat Sony de zaken gewoon voorstelt zoals ze zijn: een walkman waarmee je ook als extra's nog kunt bellen. Prima zo.

De w800 is net zoveel telefoon is als de k750.
Bellen is dan opeens ondergeschikt bij de w800??
Dat is dus gewoon marketing bullshit waar je in trapt.
Bij de K750/W800 heeft SE gewoon gekeken of de naam walkman aansloeg.

Nu maakt SE dus ook al geen onderscheid meer tussen de k en w serie.
Dit lijkt mij dan ook gewoon, zoals al eerder genoemd, de opvolger van de s700.
Waarschijnlijk zullen de meeste midden en hoog segment telefoons (uitzondering natuurlijk de p990) van SE als walkman worden neer gezet.
Ze hebben die merknaam toch en kunnen er blijkbaar goed gebruik van maken.

Deze "telefoons" worden echter wel op de markt gezet als telefoons en voor mensen die geen behoefte hebben aan al de extra gadgets maar gewoon willen bellen, zijn er weinig alternatieven.

Met alle respect: da's onzin, er zijn tientallen basic modellen op de markt (ik noem de Nokia 1xxx en 3xxx serie, etc) die geen muziekspelers en andere toeters en bellen hebben. Mensen worden nergens toe gedwongen, ze kiezen echt bewust voor full-feature telefoons. Als je een beetje in telefoonwinkels rondhangt zie je dat direct, het merendeel van de mensen vraagt "of je er ook muziek mee kan afspelen".

Ook kan er met het toestel gebeld worden.
Het is dat ze het erbij zeggen anders zou je nog vergeten waarvoor je een telefoon koopt :P

Het is echt wachten op de volgende groep features, wanneer de telefoons iets nu nog niet kunnen, kan de volgende generatie het natuurlijk wel.

Door middel van een Memory Stick PRO Duo-kaart kan dit met een gigabyte uitgebreid worden.
Moet dat niet zijn 2/4 GB?

Edit: forum: Het SonyEricsson W900 Topic

dat is wel zo... Ware het niet dat er voor zover ik weet nog geen 2 en 4 GB MS Duo Pro kaartjes worden geproduceerd
offtopic:
bedankt voor de link yGiDoRp, moet toch iets beter opletten. En niet eens zo heel duur, misschien wat voor me P910i als ie weer terug is

Ook kan er met het toestel gebeld worden
:Y)

Vette telefoon, jammer alleen dat ik al een iPod heb, en de muziekfuncties van die telefoons dus allemaal onnodig zijn. Ik wacht wel op de iPod Nano met video- en belfunctie! Go Apple!

Woei :o

M'n vriending heeft de w800i - mooi dingetje qua functies/etc. maar de kleur (oranje) is toch een beetje bleh. Dit lijkt er stukken meer op.

Heb nu een Sagem my-V55 - prima ding, lijkt ook netjes, etc. Maar mocht ik upgraden, dan is deze w900 DE grote kanshebber.

Wel twee dingetjes over de w800i... batterijtijd is vrij laag, en de van m'n vriendin wil nog wel eens rare horizontale strepen doot het beeld geven. Lijkt me firmware-matig, want 't display op zich is goed.

Sony Ericsson presenteert opvolger W800 Walkman-gsm
Maak hier maar S700 van.
Dit is geen opvolger, gewoon een premium toestel. Ipv middensegment waar de W800 in zit.

Apple was al snel met het updaten van die ipods van ze, maar Sony kan er blijkbaar ook wat van: hoe oud is die W800?
Vind deze trouwens vrij lelijk :r

Volgens mij klopt de titel ook niet hoor. Deze komt gewoon naast de W800. Het is eerder een opvolger van de S700 of zo.
«  1  2  3  4  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 16:05 'Ontwerpfout R520 ook oorzaak uitstel RV530'
Vorige 13:15 Palm gaat BlackBerry Connect ondersteunen
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011