In deze video laat Sony wat flitsen zien van de interface van de PlayStation 4.
In deze video laat Sony wat flitsen zien van de interface van de PlayStation 4.
En nu nog hopen dat dit niet net zo pre-rendered is als de Xbox One presentatie. Het lijkt me overigens sterk dat ze al direct een paar GB's van dat geheugen afsnoepen voor dit soort mogelijkheden. Is totaal onbevestigd.Vind het persoonlijk vooral erg goed dat Sony volop gebruik maakt van dat supersnelle GDDR5 geheugen voor bijvoorbeeld het snel en smooth switchen tussen gaming, social media, homescreen, etc. iets wat ik momenteel zelfs op mijn gamepc nog niet soepel kan zonder een paar seconden wachten tussendoor (vanuit full screen game naar bijvoorbeeld chrome).
Ik mis even de url's/resources waarin bewezen wordt dat de game prestaties van een bepaalde console verminderd worden door het OS wat er draait.Als dat ten koste gaat van de game prestaties dan schiet dat in het verkeerde keelgat bij de meeste gamers
[Reactie gewijzigd door Jan de Olde op 19 juni 2013 14:53]
Alleen betaal je wel voor het onderhouden van alle poespas die de makers denken nodig te hebben om andere mensen over te halen dat ding te kopen.Als je wilt kun je gewoon gamen op de 'ouderwetse' manier hoor.
Wow... werk jij bij de marketing afdeling van Sony? Wat heeft GDDR5 te maken met het smooth kunnen switchen tussen gaming, social media en het homescreen... Of het staat in het geheugen of niet, als het niet in het geheugen staat moet het van de HDD afkomen en dan maakt de snelheid van het geheugen niet uit...Vind het persoonlijk vooral erg goed dat Sony volop gebruik maakt van dat supersnelle GDDR5 geheugen voor bijvoorbeeld het snel en smooth switchen tussen gaming, social media, homescreen, etc. iets wat ik momenteel zelfs op mijn gamepc nog niet soepel kan zonder een paar seconden wachten tussendoor (vanuit full screen game naar bijvoorbeeld chrome).
[Reactie gewijzigd door sjer op 19 juni 2013 13:34]
Heb je de presentatie van XBOX One gezien tijdens E3? En dan bedoel ik: volledig gezien en niet even skip-skip-skip op een filmpje geklikt?OT: Ziet er erg gaaf uit dit. Functionele toevoegingen die ook echt gericht zijn op het gamen anno 2013.
Microsoft heeft het echt laten liggen imo. Zo zonde.
[Reactie gewijzigd door MAX3400 op 19 juni 2013 13:43]
[Reactie gewijzigd door Frustus Maximus op 19 juni 2013 12:19]
[Reactie gewijzigd door arendjr op 19 juni 2013 19:34]
Xbox 360 doet dit nu al een aantal jaar, op internet klik je aan welke je wil (kopen of gratis) en als je hem aan zet begint ie met downloaden. Of je hebt hem de hele dag aan staan (lijkt me stug maargoed) en dan is ie klaar. Goeie functies voor zowel huidige als next gen consolesMaar goed dit zal xbox one ook wel kunnen maar het ziet er allemaal wel goed uit!
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.