Opzicht valt de stijl wel mee, vroeger was het zeker niet beter.
Er zijn wel enkele opmerkelijke zaken die me opvallen:
+ Eindelijk geen saaie intro meer maar direct to the point
+ Mooie belichting, goede kwaliteit van beeld en geluid.
- Bij de start vloog alles op de grond... What?
- Dit is teveel Linus, te weinig Tweakers. Linus is een persoon en vertaald zijn eigen karakter naar zijn channel. Tweakers is een groot bedrijf en door dit na te apen met een lege backdrop verlies je gewoon aan authenticiteit.
- Sommige details vliegen zo snel voorbij dat ik ze vergeten ben. (Cpu/gpu/scherm)
- Saaie backdrop, 0,0 persoonlijkheid.
- Het geheel is Nederlandser geworden van stijl terwijl ik dacht dat ze ook meer Vlaamse stijl gingen integreren. (Vlamingen zijn toch iets serieuzer van aard als het op schermcultuur aankomt)
Marques Brownlee doet het wat mij betreft beter over de hele lijn.
- Hij is stijlvol. Geen keyboards die op de grond vliegen
- mooie rustige taaltje
- toffe intro's, mooie camera techniek, lensseffecten, mooie backdrops etc.
- Betere verhouding van hip VS traditioneel (Jong/oud)
- Goede combo tussen inhoud en stijlvol
Stilstaan is achteruitgaan. Die is zeker ene stap voorwaarts maar ik denk toch dat ze her en der wat moeten 'twerken' om een breder publiek aan te spreken en ook het originele merk wat meer eer aan te doen. Nu verloochenen ze een beetje hun herkomst.
Op zich hoeft het niets negatief te zijn maar dan moeten ze over een paar jaar niet klagen dat de reacties op de frontpage minder inhoudelijk zijn geworden, het forum aftakelt en in het ergst denkbare doem-scenario: Het publiek geen inhoudelijk sterke media meer kan smaken.