Gebruikers over webshop Coolblue.nl
Review toevoegenGoede en overzichtelijke site, snelle levering en vele betalings mogelijkheden zoals PayPal. Niet de goedkoopste, maar dit wordt zeker goed gemaakt door de goede service.
VerzendingZoals beloofd snel opgestuurd, op de hoogte gehouden via sms en track&trace
Zoals altijd super eenvoudig bestellen, alle informatie compleet en op tijd word er geleverd vanuit Coolblue.
VerzendingVerzending word via PostNL aangemeld en is zoals altijd op tijd.
KlantenserviceBij vragen, suggesties etc kun je via whatsapp, facebook, twitter of gewoon bellen aangeven wat je wilt. Bijna altijd binnen een paar minuten reactie!
Bestelling was makkelijk geplaats, zo gedaan zo bevestigd. Overzichtelijke en duidelijke informatie en toelichting van producten.
VerzendingProduct in de avond 00.30 uur verzonden naar PostNL en die hebben m ontvangen.
KlantenserviceBestelling werd niet op tijd geleverd. En dat was te verwijten aan PostNL! Coolblue vond dit vervelend en gaf een 10 EURO cadeaubon als coulance tegenover de klant! Zeer tevreden over en ik raad iedereen aan bij Coolblue te kopen want ze bieden uitstekende service!
Regelmatig verschillende producten gekocht bij coolblue, altijd netjes volgende dag in huis! Echt top! Ook is retour zenden geen enkel probleem en volledig kostenloos. Alleen maar een positieve ervaring met deze webshop!
VerzendingVandaag voor 24:00 besteld is morgen in huis. En verzendingen zijn er ook echt de volgende dag.
KlantenserviceIndien je een pakket retour wilt doen, even bellen en kostenloos retour. Geld is snel op je rekening gestort.
Dit wordt de eerste review ooit welke ik ga maken over een online bestelling. Gemiddeld krijg ik zo’n 2 a 3 pakjes per week bezorgd. Het zal duidelijk zijn dat er een grote frustatie aan mijn bestelling ten grondslag ligt om mij te doen besluiten om een review te schrijven.
VerzendingDe verzending van het product was goed geregeld. Afspraak gemaakt voor de koerier, deze kwam ook netjes zoals afgesproken. Er was echter geen papieren contract om te tekenen. Dit was echter geen dealbreaker, fouten kunnen gebeuren. Echter de vervolgsituatie was dat wel en dat had niet hoeven te gebeuren. Dus verzending heb ik in dit geval ook als slecht beoordeeld.
KlantenserviceBestellingen worden snel geleverd, het wordt echter een ander verhaal wanneer er wat geannuleerd dient te worden. In mijn geval een abonnementsverlenging met een preorder Lumia 950 XL. De transporteur stond netjes op donderdagavond (26/11) voor de deur, maar bij de contractafhandeling ging het fout doordat ik nog een papieren rijbewijs had. Normaal wordt er voor dit soort situaties een papieren contract meegeleverd en normaal zou ik deze hebben getekend en dan zou alles zijn geregeld. In dit geval was dit echter dus niet mogelijk en ik moest de telefoon dus weer terug aan de koerier geven. Jammer, maar foutjes kunnen gebeuren. ‘s-Avonds maar direct even contact gehad met de klantenservice om te regelen dat de telefoon alsnog op vrijdag geleverd zou worden. De persoon van de klantenservice zou dit intern regelen en zou me dan terugbellen. Wat een service dacht ik (toen nog) !
Nog geen 10 minuten later kreeg ik een mail dat men in overleg met mij op zaterdagavond tussen 18:00 en 21:00 mijn toestel zou komen bezorgen. Op dit moment begon het al bij mij te kriebelen en ik heb me nog zeker 15 minuten ingehouden om te wachten op het beloofde telefoontje. Het zal duidelijk zijn dat ik niet werd teruggebeld ... Uiteindelijk maar weer zelf contact opgenomen en daar vertelde men doodleuk dat ik nooit zo’n mailtje had kunnen krijgen aangezien de koerier niet op zaterdagavond bezorgt. Uiteindelijk heeft de persoon het mailtje in het systeem gevonden en daar is het eigenlijk gestrand. Op dat moment was ik er klaar mee en heb ook maar gevraagd om mijn order te annuleren. Dit inclusief de abonnementsverlenging, die zonder mijn handtekening, al reeds de dag ervoor was geactiveerd. Hiermee dacht ik dat het klaar was en dat er door middel van de druk op een knop alles weer zou worden rechtgetrokken.
Op vrijdag zag ik een erg scherpe aanbieding van T-Mobile waarbij je de Lumia 950 XL icm een contractsverlenging gratis zou krijgen. Daar wilde ik wel gebruik van maken aangezien ik besloten had om te stoppen met CoolBlue. Mijn contractsverlenging was echter nog steeds niet teruggedraaid ... Na weer gebeld te hebben kreeg ik te horen dat men op dat moment druk bezig was om het terug te draaien.
Op zaterdagochtend bleek de koerier weer met het toestel aan de deur te zijn geweest, niet erg efficient als je het mij vraagt. De zaterdagmiddag maar weer gebeld en uiteindelijk te horen gekregen dat de annulering van de verlenging op de stapel lag en dat er misschien die zaterdag nog wat mee zou gaan gebeuren en anders zou het maandag worden. Dit was niet te versnellen en daar kon ik het mee doen. Van de aanbieding van T-Mobile heb ik dus geen gebruik kunnen maken.
Gedurende de rest van de week maar gemailed met het “management team”. Hier kan men terecht met klachten die niet toereikend door de klantenservice worden opgepakt. Dit is net zo’n wassen neus als direct met de klantenservice contact hebben. Uiteindelijk wordt je door de klantenservice via mail benadert (di 1/12) dat de verlenging nu echt is teruggedraaid en wat ik zelf een passende oplossing vindt voor dit probleem). Ik heb ‘s-avonds terug gemailed dat het nog steeds niet was teruggedraaid en dat men zelf met een passende oplossing moet komen.
Uiteindelijk op donderdag nog steeds niets gebeurt dus maar weer het “management team” gemailed. Met daarin het verzoek dat er nu toch echt iets moet gaan gebeuren met het terugdraaien van de verlenging van mijn abonnement. Daarnaast ook maar weer aangestipt dat er totaal geen proactieve houding is aan hun zijde, pas wanneer ze weer getriggered worden dan nemen ze weer een stapje. Nadruk op stapje, geen idee waarom allemaal zo moeizaam moet gaan.
Vandaag (vrijdag 4/12, we zijn ruim een week verder !) een mailtje gekregen met een tegoedbon van een tientje. Dat gaat mijn frustraties niet verhelpen. Ik zal zelf niet gauw meer iets gaan bestellen bij deze blauwe bende ! Tevens kort daarna een ander kort excuus mailtje van een 'Specialist' met daarin de opmerking dat mijn abonnement nu is geannuleerd. Het vervelende is dat men me nu al meer dan een week verteld dat dit is of gaat gebeuren, maar nu is het toch echt daadwerkelijk waarheid ! Jammer dat CoolBlue niet ook een winkel op SlingerShop.nl of FeestShop.nl heeft, want dan kon ik die 10 euro besteden aan wat slingers.
Conclusie
Wanneer men buiten de gebaande paden komt (anders dan bestellen en het binnenkrijgen) moet men zeker geen soepele afhandeling verwachten. Maar meer een gefrustreerde opstapeling van contact met de klantenservice waarbij men iets belooft en dit dan zeker niet doet. Opvolging over deze gang van zaken is er niet !
Hallo Juicy,
Allereerst onze welgemeende excuses, het is, inderdaad, een vervelende situatie die vooral stroef is gelopen. Dat is niet aan uzelf te verwijten maar aan ons en de provider. Hoe u de afhandeling heeft ervaren is ook niet op de manier waarop we dit graag willen - en hoe het had moeten gaan. Het afleveren had deftiger gemogen en de annulering daarvan ook.
Kunt u uw ordernummer doorgeven? Dan kunnen we er nog eens naar kijken, hoewel de situatie zich heeft voorgedaan willen we toch kijken wat we kunnen doen aan de vieze nasmaak. En bovendien de dienstverlening verbeteren.
Met vriendelijke groet,
Coolblue
Meerde producten besteld en altijd goede ervaring mee gehad. Enige is dat ze een keer hebben vergeten terug te bellen maar dat was ook niet erg belangrijk.
VerzendingLeveren 7 dagen per week zonder extra kosten.
KlantenserviceDe klantenservice denkt met je mee en probeert altijd goed te helpen.
Nadat ik de specificaties van mijn laptop had bepaald ben ik via vergelijkingssites op CB uitgekomen. Het was een scherpe prijs die op dat moment niemand kon neerleggen.
Wij bestellen niet veel via Internet en zijn sowieso wat voorzichtiger.. Ik kende CB al van mijn eerdere werkgever en CB staat ook op de hoogste plaats bij ICT-webwinkels in NL.
Het is gemakkelijk om een bestelling te doen; het product is gemakkelijk te vinden en te bekijken c.q. te selecteren. Prijs en specificaties waren 100% correct. Goede en directe betaling via iDeal gedaan.
De levering was binnen 24 uur, perfect ingepakt en prima bezorgd.
Na 1 week testen enzo zijn we 100% tevreden en we hopen er nog jare van te kunnen genieten met dank aan CB.
Perfect: op time, goed verpakt en via goed bezorgbedrijf aan huis.
In de afgelopen jaren heb ik enkele 10-tallen spullen besteld bij CB in allerhande categorieen en prijsklasses.
Daarbij heb ik nog nooit een probleem gehad. De website is altijd vlot, overzichtelijk, makkelijke filters en nu uitgebreider dan ooit. Prijzen zijn scherp, klantenservice is ontzettend flexibel en ze bieden ook nog eens fysieke winkels, waar ik ook altijd goed geholpen ben.
Wat mij betreft dus dé webshop van NL met de beste service.
Hopelijk weten ze deze kwaliteit vast te houden in alle online shopping geweld!
Communicatie mbt verzenden is altijd prima en accuraat.
KlantenserviceBij tweedekansjes altijd snel en juist de vragen beantwoord gekregen. Bij de fysieke winkels (Utrecht) dezelfde ervaring.
Nette en vlotte procedure waar ik me niet eens hoefde te registreren. Ik ben happy over Coolblue! (het product daarentegen...!)
VerzendingVerzend opties te over, ik koos voor ophalen in de buurt. De beloofde afhaaltijd werd gehaald. Net verparkt pakket.
KlantenserviceNette updates bij verpakken en verschepen.
Coolblue was tot voor kort uitstekend betreffende service maar nu ging het opmerkelijk fout. Vanwege een kortingsbon welke op 30-11 zou verlopen en een shoptegoed plaatste ik een pre-order op 23-11 met een beloofde leverdatum van 5-12. Op 29-11 bleek het product al op voorraad waarna ik een mailtje stuurde wanneer ik de rest kon betalen. Op 30-11 heb ik betaald.
VerzendingDe door mij verstuurde mail van 1-12 met de vraag waarom ik geen verzend mail ontving bleef onbeantwoord.
KlantenserviceDe klacht verstuurd laat in de middag op 2-12 via de website van Coolblue werd 17 uur later beantwoord en niet zoals op de site staat binnen 4 uur.
Volgens het antwoordt is het normaal dat een pre-order later afgeleverd wordt dan een bestellingen welke worden geplaatst als het product 'op voorraad' verschijnt.
De levering gaat nu, dankzij 3 extra mails, op 3-12 plaats vinden. Een soepele afhandeling zou een levering op 29-11 of eerder hebben betekend. Dit vind ik een groot verschil. Ik zou Coolblue aanraden geen pre-order mogelijkheid meer aan te bieden aangezien dit in het nadeel van klanten kan werken.
Als het vanwege de feestdagen te druk wordt op de klantenafdeling zou ik aanraden de "4 uur" belofte (tijdelijk) van de site af te halen.
Beoordeling is op basis van de bestellingen bij Coolblue gedurende de laatste 2 jaar. (Helaas niet meer 3x uitstekend)
Bestellen bij coolblue is makkelijk. Iets bezorgd krijgen blijkt niet zo makkelijk te zijn. Dit dit blijkt zelfs onmogelijk.
VerzendingLevering wordt tot 2 keer op allerlaatste moment afgeblazen door coolblue. Hierna maar order gecancelt aangezien er geen enkele vorm van garantie komt vanuit Coolblue dat het opgelost gaat worden.
KlantenserviceDe klantenservice loopt het standaard verhaal af en belooft dat het de volgende keer wel goed komt. Helaas blijkt ook de 2e keer het afleveren gecancelt te worden. Ook de redenen hiervan blijven schimmig.
Beste cvs79,
Wat vervelend dat de levering niet goed is gegaan. We zoeken dit graag voor u uit, want dit is absoluut niet waar we voor staan. Mocht het nog niet zijn verholpen, ontvangen we graag uw ordernummer, zodat we dit voor u na kunnen gaan. We hopen in de toekomst u wel goed van dienst te kunnen zijn.
Groeten,
Coolblue
Waardeloos, nog nooit zo slecht behandeld bij een webshop. Had een leuke desktop met monitor gezien die bij bol.com en coolblue te bestellen was. Doordat het zaterdag middag was en coolblue de zondagslevering heeft was de keuze snel gemaakt. Achteraf hele erge spijt. Zondag desktop en monitor niet gearriveerd meteen de klantenservice gebeld, sorry meneer voor het ongemak maar hij komt vandaag met een andere pakketdienst. Nou ik moet nog wachten. Toen zondagavond maar opnieuw gebeld nou meneer, maandag komt ie. Jawel weer niet. Sorry meneer mijn collega's van de backoffice hadden weekend(logisch) er wordt vandaag een onderzoek gestart en u hoort weer. Nou daar was mee in te komen het gaat ook maar om een pakketje van €580,= volgens coolblue dood normaal dat er een pakketje weg is. Nou was het dinsdag naar maar weer niks gehoord te hebben en de dinsdag bijna om te zijn maar weer gebeld. Nou meneer morgen voor 12:00 komt er een oplossing en wij bellen u. Nou ik kan je zeggen ze moeten nog steeds bellen.
Conclusie coolblue laat de klant de dupe worden van een probleem van hun met postnl. Ik heb in de situatie ook nog tal van mogelijkheden aangegeven om dit probleem voor mij op te lossen maar dat was weer niet mogelijk. Al met al is coolblue als het proces goed gaat vast een goede webshop maar als het slecht gaat en je ontvangt je pakket niet is het een zeer slechte webshop met een bedroevende klantenservice. (oh ja rond de 10 keer gebeld naar de klanten service in twee a drie dagen en toch weten om steeds weer een ander antwoord te geven, compliment coolblue het is echt knap om dit voor elkaar te krijgen.
De conclusie van mij, NOOIT MEER BESTELLEN BIJ COOLBLUE!! Ik wil jullie de consumenten dan er ook voor waarschuwen om uit te kijken voor hun wanneer het goed gaat is het goed, maar als het fout gaat oh oh de klant wordt bij hun de dupe. Dit is trouwens nou net waar een webshop zich kan op onderscheiden wat doet een shop wanneer het fout gaat. Nou niks dus geen een keer gebeld in 4 dagen voor een pakket van €580,=. Nogmaals ik vind het bedroevend en mensen kijk uit als je een pakket besteld met een hoge orderwaarde bij coolblue.
Er is nooit een product aangekomen in 5 dagen, terwijl het product gewoon op voorraad is in de webshop. WAARDELOOS DUS!!!
KlantenserviceZoals hierboven al toegelicht, steeds een ander antwoord van de medewerkers. Dingen beloven en niet nakomen. Om zoals je kunt lezen pissig van te worden.
Misschien nog even een nieuwe toevoeging, woensdag product geannuleerd nu kreeg ik donderdag een bericht indien ik een verklaring op zou sturen dat ik het product als nog zou krijgen. Dit is om moedeloos van te worden de één zegt dit de ander dat, hoe krijg ik hier nou duidelijkheid uit???
Dit was mijn review na een verkeerde levering. Na het krijgen van een cadeaubon van 25 euro toch nog een keer overwogen om het bij coolblue nog een keer te proberen. Nou ik was deze keer blij verast. De bestelling om s'avonds 19:30 gedaan en andere dag rond een uur of 14:00 product ontvangen. Dus al met al en iedereen verdient een tweede kans en deze levering was en is wel goed ben er nu echt tevreden over.
PS: deze review is geschreven met mijn nieuwe pc.
Beste mrdeh,
Wat ontzettend vervelend dat het pakket niet goed is geleverd We begrijpen dat dit u tijd kost en dat de geboden oplossingen niet goed zijn. We koppelen dit uiteraard terug. We zijn zeker geschrokken van de manier waarop dit is gegaan. Graag ontvangen we uw ordernummer, zodat we dit voor u na kunnen kijken en een oplossing kunnen bieden. Onze excuses voor het ongemak en de communicatie.
Groeten,
Coolblue
Tja wat valt er over CoolBlue nog te zeggen ? gewoon top ! altijd !
Nog nooit een betere webshop meegemaakt , het is tegenwoordig bijna de enige plaats waar ik online mijn bestellingen doe
Voor 00.00 betekend altijd de volgende dag in huis , gebeurt dat niet dan ligt het probleem bij de post , nog nooit meegemaakt dat CoolBlue hier een fout in gemaakt heeft
KlantenserviceContact is op elk denkbare manier mogelijk , reactie volgt ook altijd snel , heerlijk
Heb hier mijn Xperia Z5 Premium gepreorderd. Inc een Vodafone contract verlenging. Telefoon zou begin november komen, dat werd 2x uitgesteld, uiteindelijk de 28ste in ontvangst mogen nemen.
VerzendingGoed verpakt in een welbekende blauwe coolblue omdoos, met een paar luchtzakjes.
KlantenservicePaar x contact opgenomen met de klantenservice over uiteenlopende zaken. Via Twitter en Whatt's app gedaan, hou niet van bellen en dan een stom muziekje te horen. Kreeg altijd redelijk vlot en vriendelijk antwoord. Wel waren ze t soms niet met elkaar eens, kreeg dan via twitter een ander antwoord als op Whatt's app.
Hadden me alleen op de hoogte mogen houden van de uitstel van levering. Kon dat alleen op de site vinden bij het product zelf.
Telefoon 2 november besteld. Zou toen 13 november geleverd worden. Via telefoon afspraak gemaakt en email bevestiging gekregen.
Vervolgens mail gekregen dat het 30 november zou worden wegens leverings problemen. Geen probleem kan gebeuren. Vervolgens gebeld voor afspraak en hiervoor 2 december afgesproken,.Weer bevestigingsmail gekregen.
Duurde wat langer als verwacht maar kon gebeuren. Vervolgens 1 december om 17:50 gebeld dat ze nog een klantennummer misten. Klantennummer doorgegeven om vervolgens door te krijgen dat ze telefoon niet meer konden leveren omdat ze te laat waren met gegevens doorgeven aan KPN!
Mijn advies is dan ook geen abonnement via Coolblue. Asociaal laat met het verkrijgen van de benodigde informatie waardoor ze hun afspraken niet waarmaken.
13 november verwacht. 2 december leveren ze nog steeds niet door onzorgvuldigheid.
KlantenserviceTe laat maar wel netjes te woord gestaan. Kan toch niet meer als 2 sterren geven omdat te laat plannen van gegevens doorgeven ook bij klantenservice hoort.
Beste NoodleMage,
Wat vervelend dat de levering zo op zich liet wachten, dit is niet waar we voor staan bij Coolblue. We begrijpen dat het wachten hierop niet prettig is en dat dit u veel tijd heeft gekost. Onze excuses voor het ongemak. Mocht dit nog niet zijn opgelost, vernemen we graag uw ordernummer. We gaan het dan voor u uitzoeken.
Groeten,
Coolblue
Nieuwe Synology NAS bij Coolblue besteld en zoals altijd verliep het vlekkeloos. Zelfde dag bezorging geprobeerd en dat is goed bevallen.
VerzendingVoor het eerst de same-day delivery geprobeerd. Voor 15 bestellen is tussen 18:00 en 22:00 bezorgen. Voor 8 euro vond ik dat goede optie. Kreeg trackingscode waarmee ik op een pagina kon zien waar de koerier was en hoeveel adressen hij nog moest doen voordat hij op mijn adres kwam bezorgen. Heel erg vet gedaan.
Fantastische service, beste (internet)winkel van dit moment. Heel persoonlijk advies/service, proberen je echt te helpen en te adviseren, flexibel, vriendelijk. Duidelijke website. En dan ook nog tegen de beste prijzen. Als je wilt kun je ook nog naar de fisieke winkel, die in iedere grote stad aanwezig is. Dit is hoe een winkel hoort te zijn.
KlantenserviceDe klantenservice zit er echt om je te helpen. Het personeel is zelf geinteresseerd in wat ze verkopen, hebben vaak zelf het product of halen de collega erbij die het product heeft. Daardoor kunnen ze je perfect van dienst zijn. Daarnaast zijn ze flexibel en hebben de beste prijs.
De website is heel duidelijk en de prijs was precies wat er stond. Ook het bestellen was heel eenvoudig te doen.
VerzendingOp zondag besteld en ja inderdaad op maandag geleverd. zelfs met PostNL op maandag en die leveren normaal ook geen pakjes op maandag.
KlantenserviceNiet nodig gehad dit keer maar ik weet van de vorige keer was netjes, behulpaam en vriendelijk.
Bij de bestelling begint gelijk al de ellende om maar gelijk met de deur in huis te vallen.
2 november de bestelling geplaatst van de Microsoft Lumia 950 i.c.m. een Vodafone Red 1 jarig abonnement met nummerbehoud.
Ik kreeg bij mijn bestelling een retour-mailtje dat mijn bestelling nog niet leverbaar was en of ik alvast alle benodigde gegevens in kon vullen zodat de bestelling alvast aangevraagd/ goedekeurd kan worden door Vodafone.
Dit was ook duidelijk want het toestel stond op het moment van bestelling nog in pre-order.
Op een gegeven moment lees ik bericht van op het forum van Tweakers.net dat er al diverse mensen de Lumia 950 binnen hebben, waaronder ook mensen die deze nog de dag ervoor besteld hebben.
Toen toch even contact opgenomen met Coolblue hoe het mogelijk was dat ik nog geen toestel binnen had.
De reactie was dat dit ligt aan Vodafone en dat dit soms nogal op zich laat wachten. Mijn antwoord hierop was dat ik daarom juist alle gegevens ver van te voren al had doorgegeven zoals door Coolblue verzocht werd.
De 1e medewerker van Coolblue gaf mij hierin gelijk en zei dat het contract per abuis is blijven liggen tot het moment dat de telefoon binnen was, dit had eerder verstuuurd moeten worden...
Ik heb gewoon dikke pech gehad met andere woorden, we zijn allemaal mensen dus kan gebeuren.
De dag erna maar even met Vodafone gebeld en mijn contract was inmiddels verwerkt en goedgekeurd.
Weer Coolblue nu via Whatsapp gecontacteerd.
Coolblue gaf wederom aan dat Vodafone soms op zich laat wachten, vervolgens aangegeven dat dit allang rond is bij Vodafone.
Vervolgens zou men een en ander doorgeven aan de afdeling abonnementsafhandeling en zou er z.s.m. contact met mij worden opgenomen.
Helaas werd ik die dag niet gebeld, waar is de snelle service toch van Coolblue dat je binnen 4 uur gebeld wordt i.v.m. afspraak de volgende dag ?
2 dagen later wederom contact met Coolblue, nu kreeg ik het excuus dat Vodafone soms de aanvraag handmatig verwerkt en dat ze dit steeksproefgewijs doen.
Wederom uitgelegd dat de aanvraag allang rond is en dus niet van toepassing is ! Hoe de betreffende medewerker bij deze informatie komt is mij een raadsel, je zou bijna denken dat hij het ter plekke bedacht heeft.
En ja hoor wederom wordt een en ander doorgegeven aan de afdeling abonnementbehandeling.
Ik kreeg nu in ieder geval de aanzegging dat de leveraanspraak op maandag sowieso gaat lukken en dat men dus uiterlijk de volgende dag contact met mij zou opnemen.
U raadt het al, wederom geen telefoontje van Coolblue ontvangen...
Vandaag zijn we maandag en ik heb gisteren u raadt het al weer geen bericht ontvangen van Coolblue waardoor ik dus kan fluiten naar bezorging vandaag zoals eerder wel beloofd werd.
Weer een bericht via whatsapp om ze op deze tekortkoming te wijzen en zich niet aan hun belofte houden.
Via het forum van Tweakers heb ik begrepen dat er inmiddels meerdere mensen wel al hun toestel in hun hebben (ook i.c.m. nummerbehoud en Vodafone), je zou bijna denken dat ze het express doen om mij te stangen
Punt 1: Coolblue had de papieren allang in orde moeten hebben voordat het toestel in orde was, dan hadden zij gelijk kunnen leveren op de dag van release van het toestel.
Punt 2: Coolblue schuift nu de schuld in de schoenen van Vodafone terwijl deze hier niks aan kan doen, niet netjes dus.
Punt 3: Coolblue heeft intern last van miscommunicatie.
Punt 4: Coolblue had dit probleem veel sneller moet oppakken en op de juiste wijze moeten afhandelen
Punt 5: Coolblue houdt zich niet aan de afpraken en komt deze niet na
Punt 6: Coolblue begint erg te irriteren dat ik op het punt sta de bestelling te annuleren en hier in de toekomst niks meer mee te maken wil hebben als het zo door gaat.
Ik zal Coolblue nog een kans geven een en ander op te lossen en deze review daarop later aan passen.
Beste Brabso,
We vinden het zeker vervelend om dit te horen. Het is niet fijn dat u hier zo lang mee bezig bent en we begrijpen goed dat u de nieuwe Lumia 950 wenst te gebruiken. We gaan dit uiteraard doorgeven aan de abonnementenadministratie ter verbetering. Graag vernemen we of dit reeds geregeld is. Mocht dit niet zo zijn, ontvangen we graag uw ordernummer, zodat we het voor u uit kunnen zoeken.
Groeten,
Coolblue
Uitstekend te woord gestaan, goede communicatie over uit sturen van de order, producten netjes op tijd ontvangen.