Gebruikers over webshop CAPS
Review toevoegenBestelling was makkelijk te plaatsen, klantenserivce is erg vriendelijk en behulpzaam , levertijd was iets minder.
Verzending23-3 mijn bestelling geplaatst en op 05-04 ontvangen, verzend tijd heeft bijna 2 weken geduurd inplaats van de 4 dagen die aangegeven stonden. (dit komt ook omdat het ook paasweekend was).
Zelf vond ik wel dat de verzend tijd iets korter mocht. Maar echt klagen mag ik niet
Heb meerdere malen de klantenservice een mailtje gestuurd met vragen en deze werden binnen kantoortijden binnen 2 uur beantwoord!
Ik wou nog graag een moederbord bij bestellen bij mijn andere order en ik werd snel en vriendelijk geholpen.
Levert volgens bestelling. Is scherp geprijsd. Levertijd meerdere dagen. Bestel opdracht kon ik nog wijzigen. Communicatie per e-mail: reactie binnen een dag. Niet in het weekend, dan is de fysieke winkel dicht. Geen duidelijke proces voortgang, pakket was al bezorgd voordat ik Track&trace code had.
VerzendingBesteld en geleverd gekregen MSI GeForce GTX 950 OC 2GB. Netjes en transport veilig verpakt.
HDD besteld, was helaas een DOA. Heb eze dus terug moeten sturen. Wat nergens duidelijk beschreen staat is dat je daar nog losstaande actie voor moet aanslingeren.
Achteraf nog wel contact over gehad en er is aangegeven dat ze daar nog naar zullen kijken, maar ik vermoed dat ze het stiekum niet erg vinden als de 7,50 verzendkosten door de klant zelf worden betaald. Ook als dat dus achteraf niet nodig was. Er bleek geen enkele mogelijkheid om dit te compenseren dus KIJK GOED UIT bij een retourzending ivm DOA!
Prima, snelle levering
KlantenserviceSnelle reacties maar helaas slechte voorlichting over retourzendingen.
Voor een klant hadden wij een partij onderdelen nodig. Via tweakers gezocht naar de beste prijs want dat is het eerste verdiend. De prijs bij Si was op sommige onderdelen veel scherper als bij de gebruikelijke shops.
VerzendingPrima verzending met DPD. De dag voor levering bericht, op de dag zelf een uur voor levering SMS en email.
Ik had hier een Phanteks Evolv ATX behuizing bestelt en er stond op dat de levertijd 4 - 10 werkdagen zou zijn maar dit bleek niet het geval. Na 8 dagen besloot ik de klatendienst te contacteren om te vragen hoe het zit met mijn bestelling want deze bleek nog steeds niet verwerkt te zijn. Ze zeiden mij dat ze het product nog moeten bestellen en het zou minstens nog extra 2 weken duren voor ze het zouden ontvangen. Ik ging hier mee akkoord en besloot nog maar eens te wachten en na 1 week heb ik ze nog eens gecontacteerd om te vragen hoe het zit met mijn bestelling en als antwoord kreeg ik dan weer dat het nu meer dan 1 maand zou duren voor ik het ging krijgen.
Ik besloot uiteindelijk deze te annuleren en andere behuizing te bestellen op hun site waar de levertijd 2 - 3 werkdagen zou duren en alweer kreeg ik als antwoord dat het meer dan 1 week zou duren voor ik het in huis had. Ik heb uiteindelijk alles geannuleerd en nu moet ik 2 weken wachten voor ik mijn geld terug krijg. Ik bestel hier nooit meer van mijn leven en raad mensen aan om deze website te vermijden.
Duurt veel te lang. Product vaak niet in magazijn ook al staat er op van wel.
KlantenserviceAntwoorden op emails. Enigste positieve ding dat ik kan zeggen over deze webshop.
Het was de eerste keer dat ik hier iets kocht. Ze kwamen qua prijs als goedkoopste uit en de levering was snel.
VerzendingGoed product
Ideal betaling ging eenvoudig en goed. Het enige nadeel is dat de met creditcard betalen optie extra geld kost.
VerzendingDe levering was netjes op tijd. Track en trace van de vervoerder is erg duidelijk en uitgebreid toegelicht. Levering binnen 24 of 48 uur na bestelling zou een betere service zijn van een product dat op voorraad is.
Via tweakersbij deze webshop terecht gekomen en hier een Raspberry Pi besteld. Goede duidelijk website. Volgende dag meteen in huis Zeer goede ervaring met deze webshop. Aanrader!
Duidelijk en makkelijk dat het de eerste keer fout ging lag niet aan sicomputers maar aan ideal. Bleek de hele dag storingen en fouten te geven.
VerzendingHelaas voor de optie DPD gekozen, de volgende keer dus niet meer via dit bedrijf. Geeft helemaal niets om aanwijzingen/wensen van de klant .
Doet maar raak, geeft ook zomaar pakket aan buren terwijl al een paar keer zaken zijn verdwenen met een handtekening ( santa claus, en sinterklaas)
Op mijn vraag waarom de vertraging kreeg ik netjes antwoord en op mijn advies verzoeken werd ook afdoende reactie gegeven. Dus een paar dagen later dan verwacht wat mij betreft in orde.
Prima webshop. Ik heb de bestelling afgehaald. Deze lag binnen twee dagen klaar op hun afhaallocatie. Afhalen ging snel en de medewerker was vriendelijk.
Omdat ze de goedkoopste zijn hebben ze volgens mij niet hele grote voorraden. Dus als je iets snel wilt hebben zou ik iets meer betalen voor een bestelling bij een iets duurdere webshop. Maar goed, als je de tijd hebt is dit een erg goede keus.
Eenmaal een order geannuleerd. De mail werd binnen 24 uur beantwoord. Jammer van het 0900 nummer, maar wel begrijpelijk. Ze zijn de allergoedkoopste.
Staat 4 tot 12 dagen, heeft uiteindelijk veels te lang geduurd.
verder is de klantenservice o.k.
Maar meer dan dat ook niet.
Een grote tyfus zooi die DPD, nooit meer bestellen hier.
KlantenserviceZe reageren
Product goedkoop en snelle reactie op mail. Verzendtijd is langer dan vermeldt op de site.
VerzendingProduct besteld op donderdag 24 maart. Verzendtijd zou 2-3 werkdagen zijn. Uiteindelijk week later pas ontvangen wat door Pasen neerkomt op 5 werkdagen ipv 3. Zag later pas de vele slechte reviews over de verzendtijd hier op Tweakers. Lijkt erop alsof ze prima weten dat het langer duurt maar alsnog een kortere levertijd op hun site vermelden
KlantenserviceOp mail wordt snel gereageerd en aan de telefoon hoef je niet lang te wachten
De webshop is duidelijk en het bestelproces aan zich gaat prima. Precies zoals je zou verwachten van iedere webshop.
VerzendingIk heb gekozen om het product te laten verzenden naar een parcel shop.
Na verzending kreeg ik een mailtje dat het product gevolgt kon worden, maar ik zat eigenlijk te wachten tot ik een mailtje zou krijgen dat ik het product op kon halen. Het pakketje bleek al een aantal dagen in de parcelshop te liggen toen ik een review mailtje kreeg van de shop.
Uit de tracking gegevens moest ik dus opmaken dat ik het op kon halen. Dit vind ik wat omslachtig.
SiComputers werkt snel en accuraat, prima prijzen en (in principe - zie hieronder) snelle levering. Ook servicelijn prima uit mijn ervaring.
VerzendingALTIJD maar weer die kut-DPD... Die knakkers hebben een diepe lading aan vette stront in hun immer niet-uitgeslapen ogen: "u was niet thuis, dus leveren we het af bij een ophaalpunt 7 kilometer verderop".
HUH?? WTF ?!?!
Ik was god-god-naaiende-nog-aan-toe gewoon van 7:00 tot 23:00 aanwezig, oftewel: DPD heeft niet eens aangebeld!
Sterker nog: er wordt niet eens een berichtje achtergelaten, waar mijn pakket naar toe is gegaan... Ik mag het een week later gewoon lekker zelf uitzoeken, dus... ik zeg: verrekte kut-kut-DPD-er!! :o(
Ik zeg: exit met die hele DPD, het blijft maar één grote bak ellende. Dus alsjeblieft (!!) SiComputers: DUMP die stumperds A.S.A.P.!
Kortom: SiComputers is PRIMA. Krijgt van mij een 9. Maar selecteer wel een andere koerier. DPD sucks - BIG TIME...
Nieuwe pc samengesteld via tweakers en besteld bij SiComputers.
Van de 12 onderdelen waren er 9 het goedkoopst bij Si.
Offerte geplaatst via hun website en kon daar elke onderdeel volgen of het al binnen was voor assemblage door Si. Binnen 5 werkdagen waren alle onderdelen al binnen en kreeg de volgende dag de pc netjes thuis. Top!
Daar ik nogal een dure pc had besteld, heb ik Si gevraagd of zij het zelf langs konden brengen ipv via de post [afstand van 20 km]. En ja hoor het kon allemaal wel!
Vond het wel een luxe service in deze tijden.
Klantenservice heeft mij netjes geholpen bij de keuze van onderdelen en ben blij dat ik nu een goede krachtige pc heb.
Via de pricewatch bij SiComputers terecht gekomen. Harddisk besteld. twee dagen later kon ik het pakketje ophalen. Alles liep zoals verwacht.
VerzendingOp de 21-ste een harddisk besteld. Op de 23-ste kreeg ik een SMS dat het pakketje op het afhaalpunt klaarlag.
Intel SSD DC P7500 besteld en binnen 2 werkdagen in huis! Duidelijke site en voorraad informatie. Product binnen de verwachte termijn ontvangen.
VerzendingBij het bestellen heb ik gekozen voor bezorging op een afhaalpunt. Werkt prima en je wordt netjes op de hoogte gehouden via e-mail.
Levertijden kloppen niet, 2-3 werkdagen werden er 7. Men reageerde wel adequaat op mijn e-mail hierover.
VerzendingLevertijden zijn erg (te?) optimistisch. Men reageerde wel snel op mijn e-mail hierover en en men gaf toe dat er intern verkeerd besteld was (men had het ook op de leverancier kunnen afschuiven), dat dan weer wel.
Geen uitdagende look op de site.
Slechte zoekfunctie.
Slecht onderhouden database, outdated artikelen die niet meer geleverd worden staan erop.
Vage postleveranciers waarbij je ook bij afhalen moet betalen.
Slechte tot vrijwel geen service.
Ik had een DXRacer gekocht voor ±€250,-
De dag na aanschaf zag ik dat het product van de site was verwijderd. Na wat mailwerk kwam ik erachter dat ze gestopt waren met de verkoop van het product.
Er werd mij verteld dat ik hier reeds al een mail over heb gehad, wat helemaal NIET het geval was... Mij is net verteld dat ik 2 weken moet wachten om mijn geld terug te krijgen en dus kan ik 2 weken lang nog steeds geen nieuwe bureaustoel halen, wat ondertussen echt nodig is.
Zwakke non-communicatie had me erg veel geld kunnen kosten.
Ook ben ik dus voor een lange tijd mijn geld kwijt.
Ik raad iedereen dan ook aan uit de buurt te blijven van deze webshop. Ik was hier zelf al voor gewaarschuwd, maar besloot dit te negeren, met alle gevolgen van dien..
Website is overzichtelijk, de zoekfunctie kan beter. En ik zou graag de gebruikersinterface iets makkelijker hebben.
VerzendingVerzending via DPD, ik zou graag een Track&Trace of iets dergelijks hebben, zodat ik weet hoe laat ik mijn pakketje kan verwachten. Verzending via DPD is voor mij eigenlijk al reden genoeg om voortaan elders te bestellen, omdat ik bij een eerdere bestelling slechte ervaringen heb met DPD.