Gebruikers over webshop Kamera Express
Review toevoegenIk krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenOp de site van Kamera Express had ik een occasion lens gevonden; €100 goedkoper dan nieuw, dus leek mij goede deal. Wel langs de winkel in Rotterdam geweest, want je weet maar nooit bij tweedehands producten. Het was daar erg druk, je moest zelfs nummertje trekken. Ik kwam echter een medewerker tegen en die hielp mij gewoon gelijk. Ze hebben glazen kasten vol occasion (wat hebben ze daar veel coole spullen) en na wat advies van de meneer heb ik de occasion lens gekocht. Ik ben er super blij mee, bedankt! Ik snap alleen niet waarom Kamera Express met een 'K' wordt geschreven en niet met een C, dat deden ze vast expres. Hoe dan ook... het is en blijft gewoon een topwinkel!
KlantenserviceOok al moet je nummertje trekken, er zijn heel veel balies in de winkel en ik werd toch snel geholpen. De mensen zijn behulpzaam en hebben veel verstand over "kamera's". Via de website ook een topservice, vooral de chat werkt goed, maar het vraagt wel om wat geduld omdat ze vaak al in gesprek zijn.
Uit eigen beweging
AlgemeenNa eerst uitgebreid gezocht te hebben op de website zijn we naar de winkel in Den Bosch gereden. Daar kregen we nog goede uitleg voor de vragen die we nog hadden. Ondanks de drukte werd alle tijd genomen. Heel te reden waren we
Ik maak kans op een prijs
AlgemeenIk heb op de site een systeem camera Fujifilm x-t20 uitgezocht en heb hem dan in de winkel gekocht. Even vasthouden is toch fijn bij zo'n anschaf.
Erg leuk zo'n retro uitziende camera. Lekker licht, een stuk kleiner dan mijn spiegelreflex en hopelijk even goed of zelfs beter. Ik heb er helaas nog niet zo veel mee gespeeld.
Uit eigen beweging
AlgemeenPrima winkel met kundig personeel en zeer goede uitleg van de producten die je koopt.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenNa bestudering van de overzichtelijke website en keuze van mijn materiaal heb ik een reservering gedaan bij de winkel in Zwolle. In de winkel kreeg ik alle aandacht van de verkoper. Het was gelukkig rustig in de winkel. Hij was geïnteresseerd in mijn fotoverhalen en nam alle tijd voor informatie en mogelijkheden over mijn eigen materiaal en het er bij gekochte Canon toestel. Prettig behandeld dus. En een leuk perfecte plaatje pakket er bij.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenOp een prettige en vakkundige manier kreeg ik uitleg bij mijn keuze van een nieuwe camera.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenPrima service, in de winkel in Leeuwarden camera aangeschaft.
net aangeschaft dus nog weinig over de aankoop te melden.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenPrima geholpen, zeer deskundig. Wel jammer dat je verplicht bent een review te schrijven om in aanmerking te komen voor de extra garantie van 5 jaar...
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenIs het aanschaffen van een dure camera vaak al een lastig proces, het wordt er niet simpeler op als je een volledig systeem wilt inruilen. Dus met knikkende knieën naar Kamera Express. Ondanks de drukte in de zaak werd ik vlot geholpen en het hele proces van waardebepaling van de inruil verliep open en eerlijk. Toen ik aangaf enigszins teleurgesteld te zijn met het bod en mij afvroeg of alle apparatuur wel was meegenomen in de waardebepaling kwam men al snel met een redelijk bod. Iedereen blij. Degene die mij hielp was buitengewoon behulpzaam, waarbij we nog info uitwisselden over interessante foto trips. De knikkende knieën bleken niet nodig. Bij Kamera Express heeft men al veel langer ervaring met zulke transacties. Ze doen het echt netjes.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenOp website van Kamera Express cameras bekeken en een uitgezocht, daarna in winkel in Den Haag gekocht
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenNa enige voorbereiding op het internet is mijn keus op de X-T20 18-55mm in de winkel bevestigd.
KlantenserviceGoede verkoper maar was snel afgeleid, had graag meer aandacht gehad. Gaat toch om een serieuze aankoop.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenNa lang wachten in de winkel eindelijk aan de beurt. Veel te weinig personeel aanwezig voor het aantal klanten. Wij wisten wat wij wilden, dus dat scheelde veel tijd. Maar ondanks dit voelde wij ons opgejaagd. Het is dat wij een paar dagen later op vakantie gingen en het toestel meteen wilde aanschaffen, anders waren wij weg gegaan. Kreeg een cameratas die wel goed zou zijn voor het toestel, maar niet een vergelijking om tot een keuze te komen. Achteraf hadden wij daar toch graag wat meer van gezien. Dus we hebben ons op laten jagen. Na betaling geen factuur via mail ontvangen, na telefonisch contact wat erg goed was,werd er contact met ons opgenomen door de winkel. met 1000 x excuus werd de factuur die niet meer in het systeem stond toch opnieuw opgemaakt. Dit voelde toch erg slordig en zal met de enorme drukte te maken hebben gehad, maar toch!
KlantenserviceEr werd nadat wij telefonisch contact hebben opgenomen adequaat gereageerd. Maar gezien de omstandigheden mogen we dit dan ook wel verwachten. Aankoop was op de 27e en de bon staat nu op de 28e. Terwijl de pinbon op de 27e staat.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenLens via de site gereserveerd, en telefonisch de 24u reservering kunnen verlengen. Goed geregeld. Mooie winkel met veel te veel mooie spullen
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenVia de webshop heb ik mijn keuze voor een nieuwe camera + lens gemaakt, daarna in de winkel gekocht. Toch prettig dat ik de apparatuur even in m'n handen heb gehad voordat ik tot koop overging. Ook de inruil van m'n oude camera liep soepel.
Ik ben zeer tevreden over de hulp van de verkoper en hij verraste me met lopende voordeeltjes die bij mijn camera en lenskeuze beschikbaar waren.
De info die ik vooraf bij de klantenservice heb ingewonnen bevestigde mijn keuze.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenIk heb vaak over Kamera Express gehoord, maar ben er nu voor het eerst ook echt geweest. Leuke en overzichtelijke winkel (Utrecht). Je trekt bij de ingang een bonnetje en al bijna direct word je geholpen bij de balie. Echt Super!
VerzendingIk heb het product gekocht bij de winkel zelf. Daar is het product keurig ingepakt en meegegeven!
KlantenserviceEerlijkheid! Ik stelde wat lastige vragen en daar wordt eerlijk op geantwoord. Wist de medewerker het antwoord niet (stuurt deze camera ook video uit wanneer hij opneemt?), dan zei hij dat ook. Er wordt geen slecht verkoopspraatje gehouden. Nee, er wordt echt gekeken naar wat jou wensen zijn!
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenUitgebreid assortiment. Als je veel prijzige apparatuur koopt mag er wat mij betreft wel iets leuks bij gegeven worden. Een witte plastic tas valt daar niet onder.
KlantenservicePrima advies in de winkel. De verkoper vergat de bon mee te geven waar ik zelf om vroeg en het adres klopte achteraf niet. Kan gebeuren natuurlijk. Toen ik daarover belde een weinig sympathieke persoon aan de telefoon en de aangepaste factuur bevatte in eeste instantie ook een fout. Daarom 4 sterren.
Uit eigen beweging
AlgemeenEerst via de mail goed geholpen met een keuze tussen 2 camera's. Ze raden mij niet eens de duurste aan maar keken echt waar ik hem voor zou gebruiken. Verder in de winkel snel geholpen en ook hier nog een keer advies gekregen welke camera voor mij het beste was! Top!
KlantenserviceVia de mail zeer goed advies gekregen.
Uit eigen beweging
AlgemeenBen zeer goed geholpen alles netjes uitgelegd ondanks dat het druk was in de winkel.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenEen fijne website, ik heb duidelijk/snel/alles kunnen vinden en ze hebben leuke/goede aanbiedingen. Een aanrader dus!
VerzendingHet product is snel en in hele nette verpakking geleverd
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenVandaag een nieuwe camera gehaald. In de winkel keurig advies gehad en uiteindelijk met een modelletje goedkoper naar buiten gelopen dan dit ik zelf in gedachte had. (d7200 in plaats van d7500)
Prima meegedacht, knappe winkel die iemand een iets goedkoper model aanraad omdat die beter past.
Mijn oude camera d300s heb ik daar netjes ingeruild voor een - voor mijn gevoel- eerlijke prijs.
De verkoper sloot netjes af met de woorden: Als er wat is - en dus niet alleen een defect- kom vooral langs. Daar zijn we voor.
Kijk zo hoort het!
Is er dan wat kritisch te melden? Zeker, ik moest zelf even vragen om de camera uit de vitrine te halen om te testen en er werd verzocht de sluiter niet in te klikken om de 'kliks' laag te houden.. Maar goed, het ging mij om de 'grip' in de camera.
Daarnaast was de d7200 niet voorradig, deze wordt nu thuisgestuurd.
Dagje later had ik de camera in huis