Gemiddelde gebruikersscore
Deze muis heb ik gekocht omdat het de een van de goedkoopste lasermuizen is.
De muis houdt goed vast, maar ik heb niet het gevoel dat hij zich goed om mijn hand vormt.
De knoppen van de muis zitten niet in de weg waardoor je ze niet per ongeluk zult indrukken. Het scrollwieltje scrolled erg licht, wat ik wel prettig vind. Wel is het scrollwieltje 5 knoppen tegelijk, waardoor het indrukken van de middenmuisknop met je middelvinger redelijk lastig is.
Persoonlijk vind ik de muis wat aan de zware kant, maar dat komt ook omdat ik van lichte muizen houd. Mijn broer vindt de M500 "Lekker zwaar".
De precisie is een stuk beter dan de infraroodmuizen waar ik eerder mee werkte, maar ik heb geen andere lasermuizen als vergelijkingsmateriaal.
Ergonomie: de muis is niet aan te raden als je een kleine hand hebt. Ik heb een hand van gemiddelde grootte (ben 20 jaar, al zegt dat niet alles) en ik denk dat hij iets kleiner zou mogen. De muis ligt verder wel erg prettig in de hand, vormt een goede bol onder je hand, waardoor je de muis niet krampachtig vast hoeft te houden.
Functionaliteit: speciaal aan deze muis is de scrollwiel met twee standen; regulier en een wiel-stand waardoor je hem één keer een slinger kunt geven met als gevolg dat hij een tijdje door blijft scrollen. Dat is prettig voor grote documenten, maar ik merk dat ik uit irritatie toch vaak terug ga naar de kleine stand. In grote documenten is de omschakeling naar de andere stand makkelijk gemaakt (knopje onder...
Deze muis lijkt op eerdere Logitechs die ik heb gehad (MX500 muis en S530 desktop set) en dat is positief. Ik heb grote handen en vind deze vorm goed in de hand liggen. De M500 oogt erg strak en is prima afgewerkt. Het was in mijn geval aansluiten en werken en ik ben elke dag weer blij dat ik deze voor op m'n werkplek heb laten bestellen als alternatief voor een rampzalige muis van een groot computermerk. Het belangrijkste minpunt is dat er geen draadloze versie van is!
Ik heb de muis vorig jaar gekocht maar na 8 maanden is deze nu al defect. Vandaar bouwkwaliteit zeer slecht.
Er staat helaas geen "betrouwbaarheid" bij anders had ik het daar wel bij ingevuld.
De muis verder is voor de prijs (ik heb er vorig jaar 35 euro voor betaald) prima.
Alleen nu die defect is denk ik niet dat ik hem weer koop.
Heb al heel wat muizen op een "natuurlijke" manier versleten maar dit is de eerste die echt defect is gegaan.
Ik heb de factuur van paradigit niet meer dus ik kan geen garantie meer claimen bij de winkel. Wel heb ik via logitech nog de vraag gesteld of ik hem via logitech kan omruilen. Er zit immers 3 jaar fabrieksgarantie op.
De M500 is een goede muis voor "weinig" geld, voor mensen met wat grotere handen is deze muis ook heel fijn. Op het kantoor hebben we er een stuk of 15 in gebruik naar volle tevredenheid!
Prima hybrid muis voor de beginnende gamer
Een uitstekende muis die ik heb gekocht als vervanging voor een M100 nadat daar het scrollwieltje niet meer wilde klikken.
Deze muis klikt uitstekend met zowel de linker, de rechter, en de middelse(scrollwieltje) knop.
De extra knop voor het snel scrollen had wat mij betreft weg gemogen.
Heerlijke muis ter vervanging van mijn M705 Marathon Mouse waar de linker muisknop van was overleden. Bijna hetzelfde model, iets meer afgerond en bedraad omdat ik hem toch aansluit op mijn docking station. Werkt perfect voor zowel mijzelf als mijn vrouw (ook geschikt voor mensen met wat kleinere handen)
Ik heb er destijds 3 gekocht. Na jaren trouwe dienst problemen met de linker muistoets. Als ik ga slepen dan laat hij los. Soms werkt hard indrukken, vaak gaat het mis. Zowel op W7 als W10 op 3 vaste PC's en 1 laptop dezelfde problemen vastgesteld. Vet balen!
De muis heb ik in verschillende situaties gebuikt. Een jaar of 2-3 als ik het goed heb op het werk gekregen en sindsdien aan verschillende mensen aangeraden. Zelf inmiddels 2 in gebruik en 1 voor mij vrouw.
Stevig, maar oncomfortabel, slechte sensor, 'hyper scrolling' knop zit in de weg en de prijs.
Gewoon een prettige muis die ik al jaren had en nu weer gekocht.
Prima prijs voor deze muis. Ligt lekker in de hand en het design ziet er goed uit.
Ligt erg fijn in mijn hand. De eerste voor thuis aangeschaft, vanwege goed bevallen daarna ook een op mijn werk. Al met al dik tevreden en veel gebruikt. Na een paar jaar (=duizenden uren bewegen klikken en scrollen) ging er 1 stuk.
Ik heb deze muis nu al ruim 3 jaar en hij werkt nog elke dag perfect. Ik speel veel CS:GO Bhop, Surf en andere minigames. De scroll is geweldig en die is al miljoenen keer gebruikt.
Geweldige muis naar mijn mening. Hij ligt perfect in de hand, heeft precies het goede gewicht voor extra precisie en heeft nog twee extra knoppen die je bij browsen kan gebruiken om een pagina naar voren of achteruit te gaan en bij games voor wat je zelf wil.
Dit is mijn defacto standaard muis.. ik zou het dan ook eeuwig zonde vinden als Logitech stopt met deze serie, want ik heb nog geen waardige vervanger gevonden in dezelfde prijsklasse.
teleurstellend product
Voelt een stuk goedkoper/plastic achtiger aan dan de MX518 die hij vervangt. Het scroll wieltje lijkt wel van papier gemaakt, wie de pasvorm bedacht heeft moet behoorlijk brieke handen hebben en de laser hield er al naar 2 dagen mee op (geluk bij een ongeluk).
Deze muis is kortweg gezegd SUPPER! Ik heb deze gekocht omdat ik niet tevreden was over de M560. Ik gebruik deze ook op mijn werk. Ondanks zijn leeftijd (5 jaar) nog steeds een voorbeeld voor de meeste muizen tegenwoordig.
Ik heb deze muis nu 2,5 jaar en ben nog steeds erg tevreden. Hij werkt altjd, en als ie eens niet werkt is het omdat er bv een haartje bij de laser zit.
Ik heb deze muis nu al een jaar of 6. Functioneert nog steeds naar behoren. Ik gebruik de handige knop om de scrollweerstand uit te schakelen vaak.
Degelijk muisje voor deze prijs. Enige nadeel is dat het scrollwieltje erg soepel is en veel geluid maakt.
Ik gebruik deze muis inmiddels vijf jaar, afgezien van slijtage van de tekens op de knoppen verder geen slijtage te zien. Past ook goed voor mensen met grote handen.
Ligt lekker in de hand en ziet er strak uit.
Ik heb heel wat muizen gehad en geprobeerd, maar dit is momenteel de fijnste die ik gevonden heb. Ligt fijn in de hand, niet te groot (zoals bijv de MX Performance van Logitech die echt niet fijn was). Snel scrollen optie is fijn, al gebruik ik 't niet vaak.
Voorheen had ik de MX518, die uitstekend beviel.
De M500 ziet er ongeveer hetzelfde uit.
Heb er nu 2 weken mee gewerkt.
Het scrollwieltje is echter in alle opzichten het probleem. (zie Minpunten)
Kortom: een miskoop.
Ik heb al diverse versie van de M500 gehad en deze muis heeft me nog nooit teleurgesteld.
Op zich een goede muis, vervangt mijn draadloze mx610. Maar kwaliteit is niet logitech-waardig. Scrollwheel is uit balans, muis daarvoor geruild, maar de nieuwe heeft het ook. Is enorm frustrerend op vrij scrollen. Van plan om op de draaibank een fatsoenlijk wiel te maken. Had fabriek-af gewoon moeten voldoen
Goede muis met lekkere palmgrip en scrollwiel wat helemaal vrij te schakelen is (met 1 zwieper zit je al halverwege je lange webpagina :)). Enige nadeeltje is het scrollwielje wat beetje gammel aanvoelt.
Ik heb deze muis gekocht, omdat ik opzoek was naar een goedkope lazermuis. Hij bevalt goed en de vele knoppen zijn handig.
Bij deze muis nooit echt research gedaan (wat ik normaal wel doe), maar gewoon een muis bij de media markt gehaald. Echt een gouden koop met 8 instelbare knoppen. Ligt ook fijn in de hand voor palm/hybrid/klauw grip.
- Bram
Ik heb het vorige model gehad, die ging 4-5 jaar mee, en met goede prestaties. Dat betekent niet dat deze per se ook zo lang meegaat, maar geeft wel een indicatie. Deze werkt ook prima.
Praktische muis voor weinig geld
Voor de prijs een prima muis, jammer dat er geen DPI switch opzit, maar dat kan je voor deze prijs ook niet echt verwachten.
Vorige muis: Logitech G500
De M500 is voor z'n prijs een goede muis maar de kwaliteit haalt het zeker niet bij de G500. Zo is het scrollwheel niet in balans en scroll je automatisch iets terug bij het loslaten van het wieltje in vrije stand.
Verder een (te) smalle vorm.
Een gouden uitvinding is deze muis. Prachtig product voor een goede prijs. Ligt goed in de hand. Heeft de benodigde knoppen LM, RM, scroll, Back en Forward. Niet teveel nonsense. Goed gebouwd, lekker nauwkeurig, niet te zwaar. Heerlijk! Ik heb er 4 van, zowel thuis als op m'n werk.
Lekker grote muis die fijn in de hand ligt die ook nog niet eens duur is. Perfecte huis tuin en keuken muis waar je tijden mee vooruit kan.
Het is een fijne muis voor dagelijks gebruik, verwacht er niet te veel van. Hij is betaalbaar, gaat lang mee en ik heb er al jaren plezier van.
Muis die heel comfortabel aanvoelt maar een enorm slechte middle click heeft. Als je de standaard settings behoudt dan moet je heel hard klikken voor de middle click geregistreerd wordt. Disable het naar links en naar rechts klikken van het muiswiel om dit te fixen.
Deel je ervaringen en help andere tweakers!