LG 49VL5PJ-A
Uitvoering
LG 49VL5PJ-A Zwart
EAN
SKU
49VL5PJ-A
Tweakers ID
Monitors
LG
49VL5PJ-A
Zwart
Prijzen
Alle monitors
LG 49VL5PJ-A Zwart
+8
Laagste prijs
bij visunext
Wacht je op een prijsdaling?
Alert wordt verzonden wanneer er een prijs beschikbaar is.
Specificaties
49" • 1920x1080 (Full HD) • 60Hz • IPS • 8ms
Gebruikersreviews
0 van 5 sterren (0 gebruikers)
Vraag & Aanbod
visunext
5 van 5 sterren (1 shopreview)
Bekijk
Beat-it.nl | alleen zakelijk
5 van 5 sterren (6 shopreviews)
Gratis
Bekijk
Onjuiste informatie melden
Prijsontwikkeling
Belangrijkste specificaties
Schermdiagonaal
49"
Resolutie
1920x1080 (Full HD)
Refreshrate
60Hz
LCD-paneel
IPS
Soort paneel
LCD
Video in
1x DisplayPort, 1x DVI-D, 2x HDMI
Bekijk alle specificaties
Belangrijkste specificaties
Schermdiagonaal
49"
Resolutie
1920x1080 (Full HD)
Refreshrate
60Hz
LCD-paneel
IPS
Soort paneel
LCD
Video in
Verkrijgbaar sinds: 27 augustus 2025
Alles openen
Scherm
49"
Gebogen scherm
Beeldverhouding
16:9
Pixeldichtheid
45ppi
Paneel en backlight
Backlight (lcd)
Direct-led
Snelheid
Reactietijd
8ms
60Hz
Beeldtechniek
Kijkhoek
178°
Helderheid
500cd/m²
Contrastverhouding (statisch)
Kleurdiepte
10-bit (1,074 miljard)
Aansluitingen
Totaal video-ingangen
4x
USB-hub (downstream)
1x USB 2.0
Ethernet (RJ45)
Ethernet 1Gbps
Eigenschappen
Bedrijfsuren (uren/dagen)
24/7
Monitor eigenschappen
Digital Signage
Stroomverbruik
110W
Energieklasse (SDR)
G
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur
73kWh
Beugelbevestiging
Vesa 600x400mm
Afmetingen
Hoogte (zonder voet)
607,8mm
Breedte
1,078m
Diepte (zonder voet)
89,7mm