- Soort accessoire (netwerk) Overige accessoires
-
Ethernet (RJ45)
1x Ethernet 100Mbps - Fabrieksgarantie 2 jaar carry in
Wat ooit begon bij Linksys met de PAP2T, later de SPA112 van Cisco nu de Cisco ATA 191. In de afgelopen 20 jaar is er (eigenlijk) niets veranderd behalve het uiterlijk van de behuizing en de web interface: die enkel andere template gekregen heeft. Sporadisch software updates.
Deze uitvoering heeft 1 FXS poort (1 telefoonaansluiting, wel 2 sip accounts), de 192 heeft de mogelijkheid fysiek account aan FXS poort te koppelen.
Grote tegenvaller, anno 2025 is het ontbreken van gebruikelijke HD codecs zoals G722 en Opus en dat voor een aanschafprijs waar je U tegen zegt. In tegenstelling tot Grandstream, Yealink welke wel meer moderne codecs aan boord hebben, voor ruim de helft van de aanschafprijs is dit wel veel te hoog (al heb ik dit niet hoeven betalen).
De prijs van de genoemde alternatieven is niet ruim de helft wegens Made in China; deze Cisco komt daar ook vandaan.