1. Laagste prijs
    Niet beschikbaar
    Prijsalert ontvangen zodra er een prijs is?
  2. Specificaties | Gebruikersreviews
  3. Willen (6) Hebben (2)

Er zijn geen actuele prijzen bekend van dit product. De laatst bekende laagste prijs was € 629,- op 29 oktober 2020.

Prijsontwikkeling

Specificaties

Meer over de BlackBerry Key2 64GB (Qwerty) Zwart

Deze samenvatting is AI-gegenereerd op basis van onze specificaties en testresultaten

De BlackBerry Key2, geïntroduceerd in juni 2018, is een midrange smartphone die zich onderscheidt door zijn fysieke Qwerty-toetsenbord en compacte formaat. Met een schermdiagonaal van 4,5 inch en een resolutie van 1680x1020 pixels biedt het toestel een pixeldichtheid van 437 ppi, wat zorgt voor scherpe beelden. Het LCD-scherm heeft echter een piekhelderheid van slechts 409 cd/m², wat in fel zonlicht minder goed afleesbaar kan zijn. De Snapdragon 660-soc en 6GB werkgeheugen zijn marktconform voor een midrange toestel uit die periode, maar inmiddels verouderd.

De accucapaciteit van 3500 mAh is bescheiden, maar dankzij Quick Charge 3.0 kan het toestel in iets meer dan twee uur volledig worden opgeladen. Uit tests van Tweakers blijkt dat de accuduur bij webbrowsen via wifi 10 uur en 45 minuten bedraagt, wat gemiddeld is voor deze klasse. De 12MP-camera met een f/1.8-diafragma biedt redelijke prestaties bij goed licht, maar mist veelzijdigheid door het ontbreken van extra lenzen.

De BlackBerry Key2 is vooral geschikt voor gebruikers die waarde hechten aan een fysiek toetsenbord en productiviteit. Sterke punten zijn het toetsenbord en de bouwkwaliteit, terwijl het LCD-scherm en de beperkte softwareondersteuning als minpunten gelden. Gezien de leeftijd van het toestel en de introductieprijs van ongeveer 649 euro, zijn er inmiddels betere alternatieven beschikbaar.

Vond je deze tekst behulpzaam?
Ja
Nee
Bedankt voor je feedback!

Redactionele publicaties

Reviews door gebruikers

Scoreverdeling

Gemiddelde gebruikersscore 4,0 4 van 5 sterren
5 van 5 sterren
2
4 van 5 sterren
3
3 van 5 sterren
0
2 van 5 sterren
1
1 van 5 sterren
0

Beste beoordeelde review

10 maart 2020, laatste update op 10 maart 2020, 939 views Rapporteer
Product gekocht +1
2
Slecht

Gekocht, maar uiteindelijk teruggestuurd. In vergelijking met mijn LG G7 was de ervaring een grote teleurstelling. Op het heerlijke toetsenbord na is de telefoon geen aanrader, en daarom gaat ie terug!

Pluspunten

  • Goede bouwkwaliteit
  • Lekker typen op verlicht toetsenbord
  • Sneltoetsen
  • Ziet er strak uit
  • Goede formfactor
  • Kun je goed productief op wezen

Minpunten

  • De multifunctionele knop kan te makkelijk ingedrukt worden
  • Niet water- en stofdicht
  • Bluetooth bereik is matig (met mijn momentum 3 vaak haperingen op de fiets) en bluetooth heeft geen profiles (als ik max heb gezet op een zachte speaker en switch naar mn koptelefoon krijg ik spontane oorschade)
  • Bluetooth verbind lang niet automatisch met gepairde apparaten
  • Scherm in de buitenlucht op een semi zonnige dag is niet fel genoeg
  • Camera is barslecht
  • Touchscreen registreert je aanraking net iets te lang (als je een kant op swypet en vervolgens je vinger van het scherm haalt en terugbeweegt gaat de interface daarin mee)
  • Speakers zijn om te huilen
Schrijf een review

Vraag & Aanbod

Wil je je eigen tweedehands product adverteren? Meer over handelen in Vraag & Aanbod »