The Walking Dead komt in Europa een week later naar de PlayStation 4 en Xbox One dan verwacht. Waar de gameserie in eerste instantie op 24 oktober voor de consoles zou verschijnen, heeft Telltale Games de releasedatum inmiddels vastgesteld op 31 oktober.
De ontwikkelaar deed de aankondiging via Twitter. De datum is een week later dan TellTale eerder aankondigde. De eerste twee seizoenen van The Walking Dead zijn al voor andere platformen te verkrijgen.
In Noord-Amerika is de game wel al beschikbaar voor de PS4 en Xbox One. Er is vervolgens extra onduidelijkheid over de Europese releasedatum ontstaan, doordat de gameserie per abuis via de store van Microsoft al was te downloaden, zo schrijft Eurogamer. De desbetreffende pagina is offline gehaald.
De Amerikaanse ontwikkelaar heeft in juni de komst van het derde seizoen van The Walking Dead bevestigd. Het is vooralsnog onduidelijk wanneer en voor welke platformen het spel verschijnt. Er is eveneens nog niets over de verhaallijn prijsgegeven. De game is gebaseerd de gelijknamige stripboeken van Robert Kirkman.