Voor degene die hier beweren dat iemand van 67jaar *Ik ken namelijk geen mensen op 67 jarige leeftijd die überhaupt inzicht hebben hoe het internet eigenlijk functioneert, laat staan iets weten van IT beveiliging*die weet meer als iedereen denkt en hoeft niet technische te zijn want daar hebben ze wel hun eigen/Nato profesionals voor.
De Nato gaat voor het beste materiaal en mensen en niet voor de laagste biedingen en wat betreft de mensen zullen die geen risico willen lopen met bepaalde afkomst en worden bij eventuele toekomstige sollicitaties gemeden en zal zoals hierboven omschreven* maar in het NAVO- Squadron komen is nogal erg lastig, omdat uit ervaring het meestal die zijn die al ervaring hebben op militair gebied*en afgewezen worden en hoe wil je dit dan intrepeteren en de een zal zeggen dat is discriminatie en de ander zal dit zeggen*uit oogpunt van de veiligheid kunnen we geen risico nemen want daar kom je nooit achter omdat deze uitspraak weer gebezigd wordt*uit oogpunt van*.
Nu over de bevolkingsgroepen en zag deze week vrouwen met een Nederlands paspoort zwaaien en kreten roepen *wij zijn ook Nederlanders* maar als het erop aankomt toen in de 70er jaren als dienstplichtig soldaten werden opgeroepen ze met dat andere paspoort gezwaaid hebben maar in die tijd zag ik wel jongens van Indo en Molukse afkomst en Knillers in mijn militaire dienstplichttijd en die wel in het leger diende en wel voor Nederland opkwamen en laat ik de Surinamers niet vergeten!
En zou je de vaders en moeders moeten vragen en hun zonen als dienstplichtig soldaat vrijwillig naar Libanon gingen en het hoogste offer brachten en nu met hun Nederlandse paspoort zwaaien dat ze OOK Nederlanders zijn maar als het hun uitkomt met een ANDER Paspoort zwaaien en of dit in hun hart wel Nederlanders zijn en ik persoonlijk daaraan wel grote twijfels heb.
Ik zal wel de een of andere groep niet hebben benoemd en die wil ik hiervoor mijn excuses aanbieden maar voor mij zijn de mensen die ik bedoel geen Nederlander en nee ik discrimineer niemand maar bij mij blijft altijd die uitspraak van JF Kennedy bij*wat kan je doen voor je land.......* en daar vallen die mensen niet onder.
Nog een actueel feit wat ik konstateer nu met de Oekraine dan had er allang een vloot in de Zwarte Zee gelegen onder Kennedy.
En wat verder wat de kosten van die Nato beveiliging kosten zullen wel niet bekend gemaakt worden en weet er iemand wat die kosten zijn voor de belastingbetaler zullen zijn mbt de vergadering van de wereldtop die morgen in Den Haag wordt gehouden!
Nog een punt over kosten van de Natogroep want als Nederland iets gaat doen wat materiaal betreft tast de regering heel diep in de buidel want toen ik dienstplichtig soldaat was en als vrachtauto chauffeur hadden we nieuwe trucks in 1970 en in Nederland reden ze nog met exemplaren rond uit 1958 en heb altijd ervaren dat als het op deelnemen aan acties in de wereld het veel mag en gaat kosten want wij zijn toch o zo rijk maarja ondertussen hebben we wel voedselbanken nodig en zo zijn er nog meer van die enorme kontrasten maar genoeg hierover.
[Reactie gewijzigd door carapoes op 24 juli 2024 16:23]