Acer heeft drie beeldschermen geïntroduceerd die alle drie een flink hogere resolutie bieden dan de standaard-1080p-schermen. Acer noemt zijn schermen 'ultra-high resolution'-monitoren en levert ze met 27"- en 29"-diagonalen.
Twee nieuwe displays zijn vooral op zakelijke consumenten gericht, terwijl een derde scherm voor consumenten bedoeld is. Dat derde scherm is de T272HUL en heeft een 27"-beelddiagonaal. Het scherm is voorzien van 2560 bij 1440 beeldpunten en is uitgerust met tienvingerige touchscreentechniek. De display is dan ook gecertificeerd voor Windows 8 en kan tot 80 graden achterover gekanteld worden. Verder is de T272HUL uitgerust met dvi-, hdmi en D-sub-aansluitingen, en is een usb 3.0-hub met twee poorten ingebouwd.
De voor zakelijk gebruik bedoelde B276HUL en B296CL hebben respectievelijk beelddiagonalen van 27" en 29", en een voet die het scherm laat kantelen, draaien en roteren, en die in hoogte aangepast kan worden. De displays hebben resoluties van respectievelijk 2560x1440 en 2560x1080 pixels. De aansluitingen van de zakelijke schermen betreffen een dvi-aansluiting, twee hdmi-poorten en een usb 3.0-hub met vier poorten. Het 27"-scherm heeft 6ms responstijd; voor de 29"-variant is dat 8ms.
De drie schermen hebben een ips-paneel, wat grote kijkhoeken moet opleveren, waarbij de achtergrondverlichting door leds wordt geleverd.
In de Verenigde Staten moeten de B276HUL en B296CL vanaf 599 dollar verkrijgbaar zijn. Op de T272HUL moet tot eind augustus gewacht worden; het touchscreen gaat dan 999 dollar kosten.
Update 17.20: Acer Nederland laat weten de drie displays in oktober ook in Nederland te kunnen leveren. De T272HUL gaat dan 799 euro kosten; de B276HUL en B296CL krijgen een adviesprijs van 659 euro.