Ubisoft kondigt Call of Juarez: Gunslinger aan

Uitgever Ubisoft maakt bekend dat de Poolse spelontwikkelaar Techland werkt aan Call of Juarez: Gunslinger. De game speelt zich weer af in het Wilde Westen en komt in het komende jaar uit voor de pc, PlayStation 3 en Xbox 360.

Ubisoft heeft Call of Juarez: Gunslinger aangekondigd, schrijft Joystiq. Opnieuw is het Poolse Techland verantwoordelijk voor de ontwikkeling van de game. In tegenstelling tot voorganger The Cartel, die zich in een moderne setting afspeelt, keert Gunslinger terug naar het Wilde Westen, waar de spelserie om bekendstaat.

Volgens Joystiq, dat kort met een vroege versie van het cowboyschietspel heeft kunnen spelen, lijkt Gunslinger qua gameplay meer op Bound in Blood dan The Cartel. Dit laatste spel kreeg stevige kritiek te verduren. Call of Juarez: Gunslinger verschijnt in 2013 als downloadspel op het PlayStation Network, Xbox Live Arcade en de pc.

Call of Juarez: Gunslinger Call of Juarez: Gunslinger

Helaas!
De video die je probeert te bekijken is niet langer beschikbaar op Tweakers.net.

Door Bart de Water

Nieuwsposter

06-09-2012 • 12:41

18

Reacties (18)

Sorteer op:

Weergave:

Eens kijken of deze beter word dan Red Dead Redemption, ik betwijfel het maar het spel lijkt me zeker de moeite waard.

En in tegenstelling tot RDR komt deze wel op de pc uit.
RDR was een heel ander spel en grafisch gezien wel een stuk beter (Game of the Year 2010). Daarnaast wordt CoJ The Gunslinger uitgegeven door Ubisoft ipv Rockstar.
Ehmz, ik wil niet heel lullig doen hoor, echt niet, maar zowel Call of Juarez deel 1 als deel 2 waren beiden grafisch gezien een heel stuk beter dan het matige RDR.

:)
Nice! Bound in Blood was een tof spel. The Cartel (de moderne variant) vond ik stukken minder geslaagd.
Ik deel jouw mening! }:O

Ik heb me prima vermaakt met Bound of Blood, maar The Cartel voelde ZO anders aan, de graphics vielen zéér tegen en de gameplay was ook 10x niks...

Hopen dat dit deeltje weer richting de Bound of Blood stijl gaat! :Y) :D
en een beetje Hell on Wheels style erbij :) Een prachtige serie. Ik deel jouw mening over The cartel, echt bagger. Terwijl BiB heel erg leuk was!
"Ubisoft heeft Call of Juarez: The Cartel aangekondigd, schrijft Joystiq." Moet dat niet Call of Juarez: The Gunslinger zijn?
Jup maar dat hoor je eigenlijk op het forum te melden. (Al is die regel imo wat achterhaald maar ja wie ben ik?)
Bound in Blood was erg tof. Gelukkig keren ze weer terug naar deze setting. Kijk er naar uit!
leuk weer paardje rijden en schieten voor het vaderland }:O
Plaatje van het filmpje is erg aangenaam getimed.... O+
Ik hoop dat ze inderdaad de kwaliteit van deel 1 en 2 weer weten te halen. Het waren voor mijn gevoel een beetje ondergewaardeerde spellen met een mooi verhaal die je a-chronologisch in 2 delen speelt. Vond deel 1 misschien eigenlijk nog wel beter. Deel 2 ging al een beetje de Call of Duty toegankelijkheidskant op. Deel 3 was niet waardig Call of Juarez genoemd te mogen worden.
Dat voorspeld hopelijk weer wat goeds, Bound in blood was een mooie titel en het deel erna zag er niet meer uit!
Die heb ik dan ook niet gespeeld op aanraden van reviews. en youtube .

Dit ziet er weer state of the art uit iig! Nice!
Spel is vooral zo meeslepend door zijn omgevingen! En goede verhaal!

[Reactie gewijzigd door A87 op 23 juli 2024 15:59]

Ik vindt echt dat er meer van deze soort spellen moeten komen. Ik denk niet dat deze beter wordt dan Red Dead Redemption, ik weet dat het twee totaal verschillende spellen zijn, maar ik denkt wel dat het ermee vergeleken gaat worden, maar het is wel de moeite waard om het een keer uit te proberen.
Dit laatste spel kreeg stevige kritiek te verduren.
Ook niet geheel raar met zo'n typische Ubisfot beslissing om compleet van setting en tijd te veranderen en daarmee een spel te maken compleet ongerelateerd aan de IP.

Maargoed, dat zijn we wel gewend nu van onze waarde Franse bonzen.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.