Er is een afbeelding opgedoken van een LG-smartphone die waarschijnlijk bedoeld is als opvolger van de Optimus 3D, een toestel dat over een autostereoscopisch 3d-scherm beschikt. Bij het nieuwe model zou de 3d-weergave verbeterd zijn.
LG zou de processorsnelheid in de tweede versie van de Optimus 3D opgekrikt hebben. Wederom is gekozen voor een chip van Texas Instruments, maar deze draait op 1,2GHz, waar zijn voorganger het met 1GHz moet doen. De Optimus 3D beschikt over de tweekernige OMAP4430-chip, maar het versienummer van de chip die in de opvolger wordt gebruikt is nog niet bekend. Verder heeft LG twee 5-megapixelcamera's ingebouwd, waarmee video in 3d is op te nemen. Ook is wifi b/g/n, bluetooth 3.0 en dlna voor het delen van media aanwezig.
LG zou het toestel, dat onder de codenaam CX2 bekendstaat, voorzien hebben van een Nova-display, een door LG ontwikkeld ips-lcd met hoge helderheid. Ook adverteert de fabrikant met een betere kleurweergave dan andere lcd's. Het schermtype werd onder andere in de Optimus Black en Prada-smartphone gebruikt.
De software is net als in de meeste LG-smartphones gebaseerd op Android. Waarschijnlijk draait het toestel op de enigszins verouderde Gingerbread-versie, waar LG zijn eigen skin overheen heeft gelegd. Het is aannemelijk dat er in een later stadium een update naar Android Ice Cream Sandwich volgt.
De fabrikant heeft de CX2 nog niet officieel aangekondigd, maar de verwachting is dat het toestel volgende maand tijdens het Mobile World Congress in Barcelona wereldkundig wordt gemaakt. LG zou de nieuwe smartphone ergens in de lente uit willen brengen.
:fill(white)/i/1327346261.jpeg?f=thumb)
:fill(white)/i/1327346262.jpeg?f=thumb)