Activision werkt aan Skylanders Spyro's Universe, een kindvriendelijke mmog die zich afspeelt in hetzelfde universum als het dit najaar verschenen Skylanders Spyro's Adventure. Van de mmog is een bètatest van start gegaan.
Activision kondigt het bestaan aan van het kindvriendelijke Skylanders Spyro's Universe, een verzameling mini-games die inspeelt op het succes van Skylanders Spyro's Adventure. Deze platformer kwam op 12 oktober op de markt en wordt gespeeld met kunststof poppetjes die kinderen kunnen verzamelen. Deze poppetjes komen terug in de nieuwe mmog. Van Skylanders Spyro's Universe loopt inmiddels al een bètatest, waar spelers zich nog voor kunnen opgegeven.
De mini-games waar Spyro's Universe uit bestaat, zijn varianten op bekende games als Angry Birds. De game is gratis speelbaar, en spelers hoeven geen poppetjes in bezit te hebben om mee te kunnen doen. Elke speler krijgt in de mmog een eigen Skyland, een zwevend eiland, dat uitgebouwd kan worden. Wanneer Skylanders Spyro's Universe officieel gelanceerd wordt, is niet bekend.