Sony heeft een firmware-update uitgebracht die nieuwe sociale-netwerkfuncties toevoegt aan zijn 2011-serie Bravia-tv's met internettoegang. Onder meer de widgets voor Twitter, Facebook en YouTube zijn voorzien van een update.
Met de YouTube-widget is het na het installeren van de firmware-update mogelijk om hd-video te bekijken, terwijl ook de beeldkwaliteit van YouTube-filmpjes op de Bravia-tv's verhoogd zou zijn door gebruik te maken van beeldverbeteringstechnieken die al deel uitmaken van de Bravia Engine in de tv's. Ook de Facebook-widget is vernieuwd en heeft nu de mogelijkheid om foto's en video schermvullend te tonen. Ook is het mogelijk om url's in berichten aan te klikken, de Facebook-status aan te passen en berichten te verzenden.
Daarnaast heeft Sony de Twitter-functionaliteit uitgebreid. Met de Twitter-widget is het nu mogelijk om tijdens het bekijken van tv-programma's onderaan in beeld een Twitter-ticker te tonen die de recentste Twitter-berichten van geselecteerde feeds toont. Ook kunnen TrackID-muziekzoekresultaten nu direct via Twitter gedeeld worden en kan de gebruiker een muzieknummer op de tv opzoeken door zijn smartphone te schudden.
De update voegt ook de mogelijkheid toe om een willekeurige laptop te gebruiken om tekst in te voeren. Dit was al mogelijk voor smartphones en Vaio-laptops. De laptop moet daarvoor draaien op Windows 7. De firmwareupdate voor Bravia-tv's kan via internet geïnstalleerd worden, maar ook via een usb-stick.