'HTC komt met Desire HD en Desire Z'

Smartphonebouwer HTC gaat waarschijnlijk twee Android-toestellen onder de naam Desire HD en Desire Z uitbrengen. Beide telefoons doken eerder al op in een uitgelekte roadmap van HTC, onder de namen Ace en Vision.

Details van de twee toestellen werden gevonden in een intern voorraadsysteem van Vodafone Duitsland, meldt Android Central. Hierdoor is het waarschijnlijk dat beide telefoons binnen afzienbare tijd op de markt verschijnen en is een Nederlandse release eveneens goed mogelijk. De Desire HD, die voorheen als codenaam Ace had, krijgt vermoedelijk een aluminium unibody-design. Eerder gaf HTC de Legend al een unibody-design van aluminium. Van de specificaties is verder niets bekend. Ook zijn er nog geen afbeeldingen van de Desire HD opgedoken.

Volgens Engadget wordt de Desire Z, die eerder schuil ging onder de codenaam Vision, vermoedelijk behalve bij Vodafone ook bij T-Mobile verkocht. Het toestel werd eerder afgebeeld met een T-Mobile-branding. De smartphone bezit een uitschuifbaar qwerty-toetsenbord en vermoedelijk een scherm met een diagonaal van 3,7". De verwachting is dat er in de behuizing een 1GHz-processor draait.

HTC Vision HTC Vision + Ace - Vodafone

Door RoD

Forum Admin Mobile & FP PowerMod

02-08-2010 • 12:19

97

Submitter: JackPoint

Reacties (97)

97
94
53
0
0
10
Wijzig sortering
Mooi, eindelijk heb ik een telefoon waar ik naar uit kan kijken.
De Desire is namelijk al een tijdje uit, je bent altijd op zoek naar iets snellers/nieuwers dan de huidige generatie als je je aan het oriënteren bent voor een nieuwe smartphone.

De enige Android smartphone die ik kan bedenken die degelijk kan concurreren met de Desire is de Galaxy S van Samsung. En die vond ik minder mooi ;)
Ik gok zomaar dat de hardware in alle Desire's gelijk blijft ;) Op camaera/toetsenbord/scherm en hardwaretoetsen na... Reken maa rnet op een snelelre CPU/GPOU als de galaxy voorlopig (die snapdragons hebben volgens mij allemaal dezelfde GPU) ;)
Ik heb wat sites erbij gepakt, en veel bronnen melden dat de Desire HD een 4.3" scherm (a la HD2), een alu unibody (a la Hero) en Xvid ondersteuning gaat krijgen (iets wat Android nog steeds mist trouwens, mooi dat het wordt aangepakt door HTC zelf).

Hardware is waarschijnlijk gewoon weer Snapdragon, maar met deze verbeteringen heb je voor mijn gevoel toch een betere telefoon dan de Desire/Nexus One :) !
Tja Samsung doet dat ook met divx, echt een argument vind ik dat niet meer met het gratis "rockplayer" op de market die divx/mkv enzo allemaal goed af speelt (afhankelijk van je cpu) tot en met 720p :)

Stekrere behuizing (heowel ik de huidige toch wel wat kan hebben), groter scherm en betere camera (hoop dan maar niet op die in de Evo want dat is slechtere kwaliteit als de huidige 5MP) is dan weer wel leuk!
Of de Nexus One natuurlijk...

Alleen jammer dat er hier nog een 1Ghz proc in verwacht wordt, ik hoopte dat er binnenkort telefoons op 1.5Ghz aangekondigd/geroddeld werden aangezien 1Ghz nu gangbaar is.

Mijn volgende telefoon wordt Android 3.0 denk ik, ik heb dan ook nog een half jaar te gaan.
Er is nog niet eens een plaatje voor de Desire HD, op andere forums webpagina's word gesproken over dat de Desire HD de EVO is met gsm/etc mogelijkheden. Maar volgens mij heeft die telefoon helemaal geen aluminium design.

Hopelijk word het iets radicaals anders, dan heb ik weer wat leuks om naar te kijken en te onderzoeken. Verlengdatum van veel telefoonliefhebbers komt dichterbij. iPhone 4, nieuwe android toestellen, WM7 komt eraan. Leuk leuk :)

[Reactie gewijzigd door Jfwiet op 25 juli 2024 03:52]

Het kan natuurlijk altijd dat de Evo voor de europese markt een andere behuizing krijgt. Gezien ze ook de baseband moeten aanpassen.
Engadget schrijft dat geruchten melden de Ace (Desire HD) een 4:3 WVGA scherm krijgt (SLCD of AMOLED, welke is niet bekend), 8 MP camera (met 720p opname mogelijkheid), Android 2.2 en 4 GB intern opslag en dezelfde 1 GHz snapdragon als de originele Desire. Bron

[Reactie gewijzigd door the_shadow op 25 juli 2024 03:52]

Ik kan hier echt niet op wachten, het design van de Legend wellicht met de snelheid van de Desire en het scherm van de HD2. Gouden combo :)

We horen echter niets meer van de HTC Scorpion/Olympian, de vermeende Android met een 1,5 ghz dual core processor? Of bleek dat de Evo te zijn geworden? (Bron)
Nope, de Evo stond bekend onder de codenaam Supersonic :)

Niet om je hoop de grond in te boren, maar behalve dat eerste bericht heb ik over de Scorpion/Olympian niets meer gehoord: ik betwijfel of het toestel heeft bestaan of ooit bedoeld is voor de consumentenmarkt. Fabrikanten maken ook geregeld 'testtoestellen' (denk aan de naamloze Asus met WP7) die nooit de markt bereiken. Wellicht was dit er ook zo een :)
@Xerion404:

Dat is precies de reden waarom ik bij mijn telecom provider (T-mobile) tijdelijk ben overgestapt naar Prepaid. Ik wil heel graag overstappen naar een Android-phone maar een fysiek toetsenbord is voor mij echt een must. Ik behoud mijn eigen nummer en zodra de Desire Z eindelijk uit is (en de reviews positief zijn) neem ik weer een nieuw contract 8-)
Precies ook mijn idee :-) Heb nu een BEN sim-only, ook per maand opzegbaar.
Laat maar komen die nieuwe 'Desires' :9~
Hoewel ik ook nog andere opties open houd, zoals de Samsung Galaxy Q (die ook nog niet officieel is aangekondigd helaas).
En ik weet niet hoe Samsung's "TouchWiz" UI is, vergeleken met HTC Sense?
.

Hopelijk snel foto's van de (definitieve) toestellen, ook de 'unibody' ben ik benieuwd naar.

[Reactie gewijzigd door NetAmp op 25 juli 2024 03:52]

Een Desire met de stevigheid, met zo'n alu body, van een Legend, daar was het inderdaad wachten op.
Die Z lijkt meer op een N1 dan op een Desire vind ik eigenlijk, ben meer benieuwd naar die unibody.
Zou HTC hun nieuwe, ronde zilveren trackpad al weer vervangen voor een ander modelletje (Zie foto Desire Z)? Vond die juist zo mooi staan op de nieuwe HTC Androids (Legend, Desire, Wildfire)...
Klinkt goed, al denk ik wel dat het design van deze 2 nieuwe toestellen nog lang niet vast staat. Het zal wel kenmerken van de desire mee krijgen, maar niet zoals bij de SE xperia X10 dat je allemaal look-a-like's krijgt. Voor de rest zullen de specs wel aardig kloppen.

HTC kennende maken ze er vast een kunstwerkje van :9
Dan wacht ik nog wel even voordat ik overstap op android. Ben benieuwd om te zien hoe die Desire Z dan gaat worden. En of die dan meteen met android 2.2. komt bijv :)

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.