Noctua werkt hard aan een vervanger voor de populaire, maar grote NH-D14-koeler. Op zijn stand toonde het bedrijf vier prototypes die de NH-D14 mogelijk gaan vervangen. Behalve een 120mm-exemplaar komt er ook een 92mm-variant.
De D-type-koelers onderscheiden zich door hun dubbele toren met aluminium vinnen waar tussenin een fan kan worden geplaatst. De koelers nemen aanzienlijk minder ruimte in beslag dan de NH-D14, zodat er ook geheugen dat van een heatsink is voorzien op het moederbord kan worden geplaatst. Er kunnen echter ook drie fans op een koeler worden geplaatst. Het 120mm-model heeft zes heatpipes van elk 6mm dik, terwijl de 92mm-variant het met vier heatpipes van 8mm dik moet doen.
De U-type koelers zijn van traditionelere makelij en bestaan uit slechts één toren. Er kunnen daardoor maximaal twee fans worden geplaatst. Noctua voorzag het 120mm-model van maar liefst zeven heatpipes van 6mm dik. De 92mm-U-type doet daar, met vijf 8mm-heatpipes, nauwelijks voor onder.
Op dit moment is Noctua hard aan het testen om het beste type, met een of twee koeltorens, te kiezen. Uiteindelijk worden er een 120mm- en 92mm-koeler uitgebracht, maar dat gaat nog wel even duren; Noctua hoopt de nieuwe koelers voor eind 2010 op de markt te brengen.