Xigmatek heeft de Utgard-behuizing nog niet officieel aangekondigd, maar bij een Duitse webwinkel is de kast al te bestellen. De Utgard is verkrijgbaar met een dicht zijpaneel, een zijpaneel van geperforeerd staal en een zijpaneel met een raam.
De Xigmatek Utgard is, net als de Midgard en de Asgard van dezelfde fabrikant, uitgevoerd in het zwart met enkele oranje accenten. De voorkant is van geperforeerd staal gemaakt en laat negen 5,25"-drivebays zien, waarvan er een drietal gebruikt kan worden om vier 3,5"-schijven te huisvesten. Ook de bovenkant is vrijwel volledig van geperforeerd metaal vervaardigd. De zijkant is voorzien van twee grilles waartegen ventilatoren gemonteerd kunnen worden. Het is ook mogelijk om de behuizing te bestellen in een variant waarbij de gehele zijkant van geperforeerd metaal is, of waarbij er een raam in de zijkant zit.
De Utgard is standaard uitgerust met twee oranje 120mm-ventilators met witte leds aan de voor- en achterkant en een oranje 170mm-ventilator met witte leds aan bovenkant. De fans kunnen aangestuurd worden met twee draaiknoppen aan de bovenkant van de kast, waarmee in totaal zes fans tegelijk kunnen worden afgeregeld. Er zijn de nodige gaten om kabels weg te werken, wat voor een optimale airflow moet zorgen. De voedinghouder is voorzien van rubberen voetjes en van een stoffilter.
De standaard-Utgard kost bij de Duitse webshop Caseking.de 70 euro, terwijl de varianten met een raam of geperforeerd metaal aan de zijkant 80 euro moeten opleveren. De webshop biedt ook een kit om de behuizing stiller te maken; die kost 30 euro.