Activision strikt Daft Punk voor DJ Hero

Uitgever Activision heeft Daft Punk vastgelegd voor DJ Hero. Het Franse duo heeft elf remixes voor het spel geleverd, waarin ze steeds een van hun eigen nummers mixen met een hit van een andere artiest. DJ Hero verschijnt op 23 oktober.

Daft Punk in DJ HeroHet Franse duo Daft Punk gaat elf remixes leveren voor Activisions DJ Hero, dat op 23 oktober verschijnt voor de XBox 360, de PlayStation 3 en de Wii. Spelers kunnen in het spel een nummer van Daft Punk mixen met een nummer dat door de Fransen is uitgekozen. Zo is Daft Punks eigen 'Around the World' te mixen met Young MC's 'Bust A Move en is Da Funk te mengen met Nasa's 'Strange Enough.' Hetzelfde Da Funk is ook te mixen met 'Another One Bites the Dust' van Queen.

Ook Daft Punks 'Robot Rock' komt twee keer in het spel voor: het is te mixen met Hashim's 'Al-Naafiysh' en met 'We Will Rock You', eveneens van Queen. Verder is 'Short Circuit' te mixen met 'Jack Of Spades' van Boogie Down Productions, wordt Technologic gekoppeld aan Gary Numans Cars en staat 'Television Rules The Nation' tegenover No Doubts 'Hella Good.' Het Parijse duo is in het spel te zien met de hun kenmerkende futuristische helmen.

Naast Daft Punk zijn ook dj's als Scratch Perverts, DJ Yoda, DJ Shadow en Jazzy Jeff in het spel opgenomen. Het spel wordt geleverd met een speciale controller in de vorm van een draaitafel, waarmee steeds twee nummers door elkaar gemixt kunnen worden.

Daft Punk in DJ HeroDaft Punk in DJ HeroDaft Punk in DJ HeroDaft Punk in DJ Hero

Door Paul Hulsebosch

Redacteur

14-09-2009 • 17:41

20

Reacties (20)

20
20
9
2
0
0
Wijzig sortering
de nummers nog even op een rijtje:

"Around the World" vs. Young MC "Bust A Move"
"Da Funk" vs. NASA "Strange Enough ft. Karen O, ODB and Fatlip"
"Da Funk" vs. Queen "Another One Bites the Dust"
"Robot Rock" vs. Hashim "Al-Naafiysh (The Soul)"
"Robot Rock" vs. Queen "We Will Rock You"
"Short Circuit" vs. Boogie Down Productions "Jack Of Spades"
"Technologic" vs. Gary Numan "Cars"
"Television Rules The Nation" vs. No Doubt "Hella Good"

lijkt me een tof spel. heeft iemand al een trailer ervan gevonden?
edit: http://www.youtube.com/watch?v=S9loz95y7vk -> demo van DJ Hero

[Reactie gewijzigd door Dr C op 29 juli 2024 23:27]

Leuk dat Activision toch ook nog levende artiesten in haar titels laat 'optreden' :)

ontopic: zoals de guitar hero games zijn 'geïnspireerd' door Konami Guitar Freaks,
is DJ Hero dat op zijn beurt door Beat Mania, inclusief peripheral:
http://blog.makezine.com/FYE0C9RZBXEPD7QZ9X.large.jpg
ook een Konami titel.

Ik verwacht daarom dat we ooit nog een Keyboard-Hero en een Dance-Hero krijgen.

edit @ bjhansma: lol, daar zit wat in! :P
Overigens zou de onlangs overleden MJ een perfect character voor Dance-Hero zijn.
(toen hij nog leefde heeft hij al in een soortgelijke game opgetreden: Space Channel 5 pt 2)

[Reactie gewijzigd door Faust op 29 juli 2024 23:27]

dooie artiesten zijn goedkoper te licensen gok ik zo ;)

@ faust: lol, idd. Denk dat daar echter licentie kosten records mee gebroken zouden worden op dit moment :P

[Reactie gewijzigd door bjhansma op 29 juli 2024 23:27]

Nopez... 70jaar naar de dood blijf de zelfde licentie/rechten en royalties bestaan zoals in de laatste geupdatede en gesigneerde contract tussen producer/artiest/componist/uitvoerende en label recht hebbende.
desondanks rekent de inflatie naar 70 jaar wel mee af of word dat in het licentie contract meegenomen?

tnx voor de heads up btw ;)
percentages groeien met de inflatie mee
Yeah, Keyboard-Hero, met Jean Michel Jarre, Vangelis, Jan Hammer, Tomita, Rick Wakeman, Richard Clayderman en Jan Vayne :)
Vergeet Stef Meeder niet. :)
Hell yeah ik doe mee mits je een midi keyboard kunt gebruiken en niet vast zit aan vijf gekleurde knopjes :P
Niet helemaal MIDI, maar de PS2 versies van Keyboardmania kunnen met een USB keyboard gespeeld worden. Erg vermakelijk spel.
Robot Rock" vs. Queen "We Will Rock You"

Prachtig :D

http://www.youtube.com/watch?v=YbFKVYgK55o

[Reactie gewijzigd door Christiano007 op 29 juli 2024 23:27]

Anoniem: 125738 14 september 2009 19:23
Nu de port naar de PC nog... Kan niet wachten!
Daft Punk een paar jaar geleden in de HMH in Amsterdam... Geweldig!
Daft Punk en hun Alive 2007 tour.. ;) Hulde aan Daft Punk, tijdloze muziek!

Ben erg benieuwd of het ook daadwerkelijk door wordt gezet naar de pc!
Ik hou al maanden het Tourschema van DP in de gaten, maar er komt niet veel.

Misschien dat ze nu weer vrij zijn om te gaan rondtrekken.

Zou na een supergig van Orbital nog een leuke aanvulling op mijn checklist zijn.

Zou PS2 support 100% zeker weten worden losgelaten? Ik zie tot mijn verbazing nog volop nieuwe titels (weliswaar OF bagger, OF nieuwe releases in reeds lang bestaande franchises) in de winkels liggen.
Damn, nu moet ik dat spel zeker gaan kopen :).
Harder, better, faster, ... melkkoe?

Het speel-muziek-held-vanuit-je-stoel genre is populair tegenwoordig :)
en wat mij betreft terecht :)

levert erg gezellige feestjes op.. :D
Daft Punk, helemaal fantastisch! Baal er zo van dat ik niet naar Alive 2007 ben geweest, de beelden zagen er echt super uit. En ze zijn zeker een aanwinst voor een spel als dj hero, voor mij een extra reden om deze in de gaten te houden!
Woaaahaaa Hashim in DJ Hero? Ik wil dit spel niet kopen maar Al-Naafiysh is toch wel 1 van de vetste electro platen ooit!

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.