Uitgever Sci stopt overnamegesprekken

Sci heeft alle gesprekken met geïnteresseerde partijen afgebroken. De uitgever was sinds september met een aantal kandidaten in gesprek over een mogelijke verkoop, maar heeft deze afgebroken omdat het geen concreet bod heeft ontvangen.

Welke bedrijven met Sci in gesprek waren, is nimmer bekend gemaakt. Wel zijn er 'nieuwe strategische en commerciële mogelijkheden' uit de gesprekken voortgekomen, aldus een woordvoerder. De uitgever wil deze mogelijkheden nu verder onderzoeken.

Een van de mogelijke samenwerking is een deal met Time Warner. Dit bedrijf leek in de race voor een overname van Sci. In 2006 sloten de twee bedrijven al een overeenkomst waardoor Sci een licentie kreeg op titels als Batman, Looney Tunes en een aantal Hanna-Barbera-titels. Daarnaast kocht Time Warner 10 procent van de aandelen in de uitgever. Sci zelf kocht in 2003 collega-uitgever Eidos op en sindsdien geeft het zijn games uit onder die naam.

Tegelijkertijd maakt Sci bekend dat Tomb Raider: Underworld pas eind 2008 te koop zal zijn. Tot nu toe was alleen bekend dat het spel dit jaar zou verschijnen. Dat blijkt nu aan het eind van dit jaar te zijn. Bovendien komt het spel niet alleen uit op pc, Playstation 3 en Xbox 360, maar ook op Wii, DS en Playstation 2. Inmiddels zijn de eerste beelden van het nieuwe avontuur van Lara vrijgegeven.

Eerste beelden van Tomb Raider: Underworld Eerste beelden van Tomb Raider: Underworld Eerste beelden van Tomb Raider: Underworld

Door Paul Hulsebosch

Redacteur

11-01-2008 • 15:56

8

Reacties (8)

8
8
0
0
0
0
Wijzig sortering
de tombraider die nu op de 360 te krijgen is.
is wel erg mooi, hopelijk word deze ent zo goed
hmm heel klein zien de gfx er nog goed uit, maar ik hoop dat het spel meer biedt dan dat. Als je de hele tijd naar haar achterste staat te staren, mogen ze het lichaam wel deftiger uitwerken.
Als Lara door de modder kruipt, blijft er wat aan haar hangen, wat mij betreft dus al de ideale game voor een modder-catch-mod :D.
.oisyn Moderator Devschuur® @Verwijderd11 januari 2008 17:39
Ik vind de screenshots erg slecht moet ik zeggen. Alsof er foto's van een monitor zijn gemaakt oid. De screens die in de Play van deze maand staan zien er bijvoorbeeld een stuk beter uit. Overigens, als je een close-up neemt van haar gezicht dan zie je echt hoeveel detail erin zit, met sproetjes op haar wangen en rimpeltjes in d'r lippen en grote diepe glanzende ogen... :9. Nou ben ik natuurlijk bevooroordeeld ;) (zie profiel), maar je hoeft je geen zorgen te maken over het detail in Lara's lichaam.

[Reactie gewijzigd door .oisyn op 25 juli 2024 14:15]

Als ik die plaatjes zo zie dan is alles mooier gemaakt behalve die Lara, mogen ze ook wel even weer upgraden. Misschien tijd voor Extreme Makeover?
Het is jammer dat ze Carmageddon 4 gecanceld hebben :'(
ahh nostalagie SCI doet mij meteen denken aan SWIV. (L)

edit; hopelijk maken ze en vervolg op SWIV 3D. het was toen der tijd echt een uber cool spel :)
http://www.gamespot.com/p...iew.html?tag=tabs;reviews

[Reactie gewijzigd door roflcakes op 25 juli 2024 14:15]

Is SCI puur een game uitgever, of hebben ze ook TV zenders :?

*denkt aan SciFi channel

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.