MSN en Media Republic beginnen online soapserie

MSN start deze zomer in samenwerking met het mediabedrijf Media Republic een fotosoap, zo meldt Emerce. Bekende Nederlandse acteurs als Winston Gerschtanowitz en Froukje de Both zullen rollen vertolken in de serie, die "Jong Zuid" moet gaan heten. De soap wordt vormgegeven door Johan Nijehuis, ondermeer bekend van de films Costa! en Volle Maan. Twee keer per dag wordt een nieuwe aflevering gepubliceerd, bestaande uit drie tot zes foto's met tekst en geluid. De soap is voor een euro per week te volgen via MSN Messenger, MSN.nl of MMS. Het vernieuwende element aan de fotosoap is vooral het interactieve aspect:

MSN Messenger logo Een belangrijk element in de soapserie met foto's is de interactie met de kijker, aldus MSN en Media Republic. Zo kunnen bezitters van een MMS-toestel een foto van zichzelf insturen en maken dan kans op een gastrol in de soap. Ook is het mogelijk om de favoriete acteur of actrice toe te voegen aan de contactlijst ('buddy's') in MSN Messenger, waarna het mogelijk is om met die persoon te communiceren, ('MSN-en').

Door Tamara van Hal

Nieuwsposter

17-04-2003 • 09:09

28

Bron: Emerce

Reacties (28)

28
28
26
10
0
0
Wijzig sortering
Anoniem: 74380 17 april 2003 09:13
Ik vraag me af wat het nut hiervan is.
Ik denk niet echt dat dit een interessante manier is om een serie te premoten..

/quote
Ook is het mogelijk om de favoriete acteur of actrice toe te voegen aan de contactlijst ('buddy's') in MSN Messenger, waarna het mogelijk is om met die persoon te communiceren, ('MSN-en').
/unquote

ik denk dat de acteurs snel of wekelijks nieuwe msn adressen hebben of een erg lange banlist krijgen van mensen die ze niet willen spreken..
Ik vraag me af wat het nut hiervan is.
Ja wat is dat nou voor instelling. Wat is het nut van alle series en films op de televisie dan? het is toch gewoon een manier van vermaak/entertainment! Je moet dit niet zien als een nuttig iets, maar gewoon als tijdverdrijf.
Ik snap echt niet dat er zoveel mensen zijn die alles maar in een negatief daglicht zetten. Geldt ook voor "ironx", gelijk negatief reageren en afkeuren. Ik denk dat jij zelf (als je al werkt, of werk hebt) ook niet gratis jezelf ter beschikking stelt aan je werkgever. mogen deze mensen, die er geld in investeren, er ook wat aan verdienen? kijk als ze nou 10 euro per week zouden vragen kan ik het begrijpen, maar 1 euro is toch naar mijn idee redelijk. Wil je het niet zien? Kijk dan niet!
kijk als ze nou 10 euro per week zouden vragen kan ik het begrijpen, maar 1 euro is toch naar mijn idee redelijk. Wil je het niet zien? Kijk dan niet!
Het idee is op zich wel grappig.. echter 1 euro per week kan nogal bedriegelijk overkomen. Het kost namelijk veel te veel geld om iedere week 1 euro te incasseren. Gevolg: je mag 26 euro voor een half jaar of 52 euro per jaar in 1 keer voldoen, hetgeen de drempel al een stuk hoger legt. (ook de reden dat ik dus niet betaal voor Tweakers).
Als je mensen per week laat betalen zijn de transactiekosten hoger dan het bedrag. De reden dus dat je in bulk moet betalen is niet alleen om je voor langere tijd te binden, maar ook praktisch.
Ik vraag me af wat het nut hiervan is.
Laat me raden... om geld in 't laatje te krijgen? :P
Gezien het niveau van Costa! en Volle Maan, weet ik al wat ik hiermee ga doen.
Het begint met een B en het eindigt op Annen.
En daarbij horen ook de "acteurs".

Maar wellicht dat de tienermeisjes dit WEL leuk vinden en wordt het toch nog een succes.
Dat jij het stom vind wil nog niet zeggen dat elk ander persoon deze films ook niet leuk vinden. Sorry maar ik vind het eik wel grappig.. en zal zeker overwegen om een mms abo af te sluiten.. En ik ben geen tienermeisje..

Dus dat enkel tiener meisjes hier gek op zijn lijkt me niet. bovendien hebben de meeste tieners nooit geld hiervoor.
bovendien hebben de meeste tieners nooit geld hiervoor.
Nee zeker niet. Da's vast allemaal opgegaan aan alle SMSjes die ze naar Idols verstuurd hebben. :+
Wil jij eens weten hoeveel geld tieners hebben. :)

Ik geloof dat je steil achterover slaat als je weet wat een gemiddeld meisje/jongen van een jaar of 15, bijbaantje 5 uur in de week, 50 euro zakgeld in de maand, kleedgeld, blabla, uitgeeft aan telefoons, uitgaan, kleding, make-up, enzovoort. Jongeren zijn relatief gezien een van de rijskte bevolkingsgroepen in Nederland denk ik. Ze verdienen geld, hebben gigantis veel tijd over, en totaal geen (vaste) onkosten. 80% van het geld gaat erdoor aan 'onzinnige' dingen als beltegoed, sms-services en dit soort dingen.

Imo zou het best aan kunnen slaan onder de sms-msn-generatie.
De meisjes die ik ken van 15 tot en met 17 werken allemaal niet en leven op het geld van hun ouders.


Hierdoor hebben ze bijna nooit beltegoed en noem maar op.. maar goed er zijn er natuurlijk ook een heleboel die dat idd wel hebben maar toch.
Er zijn al vaker fotosoaps geweest, zowel in bladen als online. Niet echt nieuwswaarde, en zowieso niet echt interessant. Als ik een soap wil kijk ik wel naar mijn eigen leven.

(Edit: Alsof je echt persoonlijk contact met de acteurs zal krijgen via MSN, dat zou ook echt werken als 2000 fans tegelijk tegen iemand aan gaan lullen)
Anoniem: 74380 @Skyclad17 april 2003 09:17
helemaal mee eens
Ik denk dat mijn leven interessanter is

ik vraag me af of er wel marktonderzoek is gedaan. }>
helemaal mee eens
Ik denk dat mijn leven interessanter is
Dit dacht men toen "Big Brother" begon ook. Wat was er nu interessant aan een groepje mensen die in een huis de hele dag niks zat te doen?

Toch keken er elke dag miljoenen mensen naar.
toch vraag ik me nog steeds af waarom...
Anoniem: 82300 @Gepetto18 april 2003 09:51
Ja dat snap ik ook nog steeds niet :r :?
Anoniem: 80658 17 april 2003 09:16
Ze zullen toch wel de eerste weken op ze minst, gratis episodes moeten uit geven lijkt mij, ikzelf zal in ieder geval nooit op zo iets abonneren zonder dat ik weet waar ik me op abonneer :?

Niet dat ik uberhaupt voor zoiets als een soap zou betalen
Anoniem: 57258 17 april 2003 09:19
Als ik het goed begrijp, wordt dit dus de eerste soap op mijn mobiele telefoon die mms ondersteunt?!

Nou nu kan GTST wel inpakken!! ;)
Anoniem: 81134 17 april 2003 09:33
vroeger kocht je de donald duck en heette het een stripverhaal ( das wel lang geleden hoor )
vroeger kocht je de donald duck en heette het een stripverhaal
Donald Duck mag voorlopig niet meer verspreid worden i.v.m. de vogelpest. :+
Henriete: Ooh John, we moeten marieke waarschuwen, dat zij aan Clara verteld, dat Robert samen met Stone, onder leiding van je kwade tweelingzus Rozette, de plannen heeft verijdelt van Theo. Marieke heeft geen idee wat op haar staat te wachten. Het is.... Het is.... EEN BLAUW SCHERM.

Dramatisch trommel muziekje

John: Oh nee.
Eén ding heb je met jouw post bewezen. Je kunt in 1 stripje net zoveel informatie kwijt als een half uur GTST...
joepie, dat wordt binnenkort nog meer 'hotmail staff'-spam in m'n inbox of ik misschien alsjeblieeft dat zinloze gedoe wil hebben. Het werd al steeds meer de laatste tijd :(
Je mag ze niet eens blocken ook.. |:(
Je kunt er toch voor kiezen om alles met "staff" in de naam van de afzender direct te laten verwijderen?
(aangepaste filters)
Wat een ontzettend gaaf idee. Aftasten wat je met de huidige techniek kan doen en gelukkig gebruikmaken van de interactiviteit door kijkers mee te laten doen. Het is natuurlijk wel leuk om je eens via MMS op zo'n soap te abonneren, om eens te kijken hoe er op een andere manier gebruik wordt gemaakt van de mogelijkheden van de nieuwe media. Geweldig idee.
Anoniem: 83133 17 april 2003 10:20
Nou om eerlijk te zijn is dit wel iets nieuws wat ik tot nu toe ben tegen gekomen met de mogelijkheden van msn.

Dat ik het een idioot plan vindt en pure geld verspilling is mijn mening }>

Verder een mogelijkheid om met je idool te kunnen chatten is voor veel jongeren natuurlijk erg leuk. Alleen is het jammer dat er een prijskaartje aanhangt. En het probleem zal zijn dat in een half uur 100 jongeren met froukje willen chatten via msn? veel succes welke antwoorden zul je krijgen? hallo ik ben froukje? ja met mij alles goed? mooi ingeprogrammeerde chatbot zoals in irc.

Conclusie:

ik geef het maximaal 2 weken om bekendheid te krijgen onder de jongeren en dan nog 2 weken om het te proberen en dan hoor je er niemand meer over.

en met andere woorden zie mijn persoonlijke mening boven in dit leuke stukje commentaar.

(zie een een typ fout? ja, das mooi want mij maakt het niet uit)
:+

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.