Marvel 1943: Rise of Hydra is wederom uitgesteld, zonder nieuwe releasedatum

Skydance New Media heeft de release van Marvel 1943: Rise of Hydra opnieuw uitgesteld. De game zou begin 2026 moeten verschijnen, maar dat wordt niet gehaald. Een nieuwe releaseperiode is niet bekendgemaakt.

De ontwikkelaar laat in een post op X weten dat de game wordt uitgesteld om 'het kwaliteitsniveau te bereiken dat ons team, de spelers en de fans verwachten'. Skydance zegt dat het spel niet langer 'begin 2026' uitkomt, maar deelt geen nieuwe releaseperiode.

De komst van de nieuwe Marvel-game werd in 2021 voor het eerst geteased. Skydance wordt geleid door Amy Hennig, die eerder meewerkte aan titels in de Uncharted- en Jak and Daxter-franchises. Het was aanvankelijk de bedoeling dat het spel in 2025 zou verschijnen, maar afgelopen mei werd het spel al uitgesteld naar begin 2026.

Marvel 1943 wordt een verhaalgedreven game die zich afspeelt tijdens de Tweede Wereldoorlog in Parijs. Spelers kunnen als vier Marvel-personages spelen: Captain America, Black Panther, een Howling Commandos-soldaat en de leider van het Wakanda Spy Network.

Door Kevin Krikhaar

Redacteur

07-11-2025 • 08:27

12

Reacties (12)

Sorteer op:

Weergave:

Lichtelijk zorgwekkend. Eerst 2025, toen begin 2026... en nu helemaal géén releaseperiode meer. De ontwikkelaar heeft dus ook niet genoeg vertrouwen om te zeggen dat het spel bijv. in 2027 verschijnt. Inmiddels gok ik zelf dat het 2027 of 2028 gaat worden voordat het spel daadwerkelijk beschikbaar is.
Misschien heeft Sony gevraagd ( ofwel een zak geld gegeven) om de game ook voor de PS6 uit te brengen en dus geen datum mag noemen. En ook Wolverine komt in 2026 uit en Sony wilt dan geen concurrentie.
Mja ik heb dit toch liever dan hoe rockstar dat doet met telkens een datum noemen voor gta6 en die telkens met 6 maanden opschuiven. Gewoon je mond houden tot het klaar is. Hoe moeilijk kan het zijn?
Gewoon je mond houden tot het klaar is. Hoe moeilijk kan het zijn?
Niet moeilijk, maar ongewenst als je beursgenoteerd bent.
Mja ik heb dit toch liever dan hoe rockstar dat doet met telkens een datum noemen voor gta6 en die telkens met 6 maanden opschuiven. Gewoon je mond houden tot het klaar is. Hoe moeilijk kan het zijn?
Hier zou ik het mee eens zijn, ware het niet dat Skydance Games eerder al specifieke jaartallen heeft genoemd. Als je in het begin ietwat specifiek bent met je releaseperiode en vervolgens minder specifiek bent in je communicatie, dan snijd je jezelf in de vingers. Dat creëert onzekerheid.

Zoals je zegt, het zou beter zijn als ontwikkelaars/uitgevers volledig de lippen stijf op elkaar houden. Teasers en trailers zijn prima, maar stop met het geven van een releaseperiode. Dat schept een precedent waar je later spijt van krijgt.

Maar ja, je hebt ook investeerders om tevreden te houden, verwachtingen van het grote publiek... de druk is enorm. En dan zijn korrels aan informatie goud waard. Mensen worden compleet hysterisch als 't gaat om spellen zoals GTA 6 en Hollow Knight Silksong.

[Reactie gewijzigd door IlIlIllII op 7 november 2025 09:38]

Dus eigenlijk The Saboteur maar dan met superhelden ofzo?
Ik vrees meer een lineair avontuur, maar dout zou wel echt geweldig zijn
Ze willen gewoon even wachten op GTA6.
Dat nieuws vlak naast GTA 6 droppen lijkt een bewuste poging om het snel te laten ondersneeuwen of het in ieder geval te framen als onderdeel van een bredere industrie trend, toch een handige manier om het eigen falen te camoufleren. Het ontbreken van een nieuwe releasedatum komt ook niet bepaald sterk over. Ik zat al niet te wachten op deze titel, maar dit soort moves wekken weinig vertrouwen.
Laat dat mens (Amy Henning) eindelijk eens een keer de Legacy of Kain series tot een goed einde brengen !
Ja daar hoop ik ook al jaren op!


Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn