Naar onlangs bekend geworden is, verkoopt KPN Telecom haar belang in provider HCCNet en uitgeverij Promotime, meldt Planet Multimedia. Een en ander werd bekend na een bijzondere vergadering, waarin HCC-leden accoord gingen met deze stap. Geruchten gaan dat de stichting HCC de aandelen HCCnet - en daarmee ook Promotime - weer terug zou kopen van KPN:
HCCnet begon ooit als provider voor de meer dan honderdvijftigduizend leden van de Stichting Hobby Computer Club (HCC), later werd de internetprovider gedeeltelijk verkocht aan KPN.
Promotime geeft onder andere PCzone, Playnation en Gamequest uit, specialistische bladen over computerspelen.
[...] HCCnet gaf al eerder aan op zoek te zijn naar een andere ADSL-leverancier. De dochteronderneming kwam tegen moeder KPN in opstand vanwege een prijsverhoging van ADSL. KPN lijkt HCCnet nu helemaal van de hand te doen.