OC Workbench is een van de eerste met een review (van een engineering sample) van de Iwill DVD266-R Apollo Pro 266 DDR. Met dit moederbord, dat is uitgerust met de VIA Apollo Pro 266 chipset, is het mogelijk om een SMP systeem op te bouwen rondom Intel PIII processoren en DDR geheugen. De specs van dit bordje waren al eerder bekend gemaakt in een press release maar worden in het artikel nog eens duidelijk uitgelicht.
In de benchmarks is ook de Abit VP6 meegenomen om te kijken hoe het bord presteert. Hoewel de Iwill er duidelijk beter vanaf komt ten opzichte van de Abit, blijven de scores achter in vergelijking met een enkele Duron 600MHz op een SOYO SY-ADA moederbord.
Qua overclocken is het bord niet slecht maar het kan beter. Met een FSB van 155MHz konden enkele benchmarks gedraaid worden, maar het systeem was stabieler op 150MHz. Door onder andere de rare layout van het bord is het niet mogelijk 2 golden orbs te gebruiken. Een ander nadeel is dat het (nog) niet mogelijk was de VCore voltage voor elke processor appart in te stellen. Uiteindelijk krijgt het bord een rating van 3,5/5.
Met dank aan Thermo voor de tip.