De consoleversie van Wreckfest is uitgesteld tot 2019. De game, die juni uitkwam voor de pc, had eigenlijk op 20 november uit moeten komen. Uitgever THQ Nordic zegt dat er meer tijd nodig is om de multiplayermodus en de prestaties te verbeteren.
THQ Nordic noemt geen nieuwe datum voor de consoleversie van Wreckfest. De game van ontwikkelaar Bugbear komt uit voor de PlayStation 4 en de Xbox One, maar dat zal niet meer dit jaar gebeuren. De uitgever biedt zijn excuses aan en zegt spelers te compenseren met nieuwe voertuigen.
Wreckfest werd op 14 juni uitgebracht op Steam, nadat de game op dat platform al sinds 2014 beschikbaar was via Early Access. Het is een zogenaamde demolition derby-game waarin spelers het in auto's tegen elkaar opnemen in verschillende spelvormen.
De Finse ontwikkelaar Bugbear Entertainment is ook de maker van FlatOut 1 en 2 en FlatOut: Ultimate Carnage. Wreckfest stond aanvankelijk bekend onder de naam Next Car Game. Op Steam kost het spel 45 euro en de consoleversies staan als preorder in de Pricewatch vanaf 47 euro.