Razer zal de update naar Android 8.1 Oreo voor zijn Razer Phone binnen een maand uitbrengen. Dat zegt de fabrikant. Een preview van de update is voor gebruikers nu al te installeren. Razer heeft versie 8.0 overgeslagen.
De update moet half tot eind april uitkomen voor huidige gebruikers van de Razer Phone, meldt de fabrikant. De versie die Razer nu online heeft gezet is volgens de fabrikant een ontwikkelaarspreview en het is alleen mogelijk die te flashen via een factory image. Daarbij gaan alle gebruikersgegevens verloren en het proces vereist een pc. De ontwikkelaarsversie biedt ondersteuning voor Project Treble. Dat is standaard bij telefoons die verschijnen met Android 8.0 of hoger, maar bij updates mogen fabrikanten kiezen of ze het ondersteunen.
Razer wilde in eerste instantie een update uitbrengen naar Android 8.0, maar besloot die over te slaan om direct Android 8.1 aan te kunnen bieden. De Razer Phone kwam in november vorig jaar uit met het verouderde Android 7.1 en draait die softwareversie nog steeds. Tweakers publiceerde enige tijd geleden een review van de Razer Phone.