ik ben steeds meer mijn interesse verloren nadat ik dezelfde contacten 10x in mijn telefoon kreeg, na elke synchronisatie. Als ik iemand wilde verwijderen dan kon dat maar ook weer niet. Deze kwam telkens terug. Pijnlijke kwestie heb ik hiermee meegemaakt. Iemand was overleden vorig jaar maar bleef nog 10 maanden terugkomen in mijn telefoon. Ongeacht of ik deze persoon via Outlook.com people of Skype verwijderde.
Zie hier bewijs:
https://answers.microsoft...0b-4f63-bf18-a6c2052e2441
Dan heb ik geregeld nog ruzies/conflicten met mensen en beschuldigen ze me ervan dat ik Online ben en niet geïnteresseerd ben in hun. Dan moet ik me weer verantwoorden of verdedigen.
Ik zet me netjes op onzichtbaar maar Skype leidt gewoon een eigen leven. Het maakt me onzeker.
ik heb met Skype contact gehad en waar het allemaal fout is gegaan is geschiedenis van Skype en Microsoft. Ik heb een msn account, toen werd het later hotmail, weer later live, > Outlook.
Toen Skype overgenomen werd door Microsoft kon je niet direct met je Hotmail account inloggen. Nee je moest met je Skype account inloggen en als je deze niet had dan aanmaken. Vervolgens je Microsoft account koppelen eraan.
Door al het koppelen en naams veranderingen gaat het ergens fout met synchronisatie. Microsoft probeert nu over te stappen naar 1 systeem maar gaf te kennen aan dat het proces nog lange tijd ging duren.
Uit frustratie heb ik mijn Skype account ontkoppeld van Hotmail en tevens het Skype account laten sluiten. is overbodig geworden omdat je met jouw Microsoft account kan inloggen.
Tot op heden is het probleem van automatisch online zijn ondanks offline zijn niet verholpen. Ik heb zelfs meegemaakt dat mijn pc kapot was en gsm op hetzelfde moment. Ik kwam bij een vriend op bezoek en ik was doodleuk online. Meerdere malen heb ik mijn wachtwoord gewijzigd en probleem lijjkt niet op te lossen.
Ik heb de hoop opgegeven na 10 maanden schrijven naar Microsoft.
Enige tips die ik als positief heb ervaren zijn:
Verwijder Outlook van je Smarthphone en stel je Microsoft account in op andere app te denken aan Gmail. Toen ik dit deed waren de synchronisatie problemen grotendeels opgelost.
Mocht je ongewenst online zijn kijk voer in het chat venster de volgende code in:
/showplaces
Als er meer dan 1 entrypoints aangegeven wordt dan betekend dat je ergens niet afgemeld ben. Je afmelden kan je door :
/remotelogout
Voor de zekerheid voer je weer
/showplaces in. Als goed is moet er nu 1 entry point zijn.
Stel je sluit je Skype account en je gaat naar
https://people.live.com/ dan is het raadzaam om daar je contacten volledig in te vullen qua verdere naam en adres gegevens. Maakt het allemaal een stuk overzichtelijker. Helaas is het niet mogelijk om Skype contacten te bewerken bij Outlook.com personen.
[Reactie gewijzigd door aliberto op 2 juni 2017 03:03]