X2 kondigt twee behuizingen aan die in februari op de markt komen. Met de Spitzer 20 en de kleinere Spitzer 22 mikken de Nederlandse ontwerpers op gamers. De kasten worden in China geproduceerd in de fabriek van Spire.
De Spitzer 20 is een fulltower-behuizing met afmetingen van 45x19x48cm en ruimte voor atx-moederborden. Er zijn zeven uitbreidingssleuven aan de achterkant beschikbaar en twee externe 5,25"-bays aan de voorzijde. X2 levert twee 120mm-ventilators voorzien van blauwe leds mee, maar er is plaats voor in totaal vier exemplaren en er kunnen ook nog drie 80mm-fans gemonteerd worden. Er passen videokaarten met een lengte van maximaal 370mm in de kast. De witte behuizing is gemaakt van spcc-staal van 0,5mm dik.
In de Spitzer 22 passen atx- en micro-atx-moederborden, maar de zwarte microtower-behuizig is met afmetingen van 38,5x18x41cm een stukje compacter. Er passen gpu's met lengte van maximaal 320mm in deze kast en de cpu-koeler mag maximaal 170mm hoog zijn. Ook bij het microtower-model levert X2 twee blauwe 120mm-ledventilatoren.
De X2-kasten worden ontworpen door een team in Nederland, dat ook verantwoordelijk is voor de kasten van Spire, en geproduceerd in China. Vanaf februari zijn de Spitzer 20 en Spitzer 22 te koop, voor adviesprijzen van 69,95 en 49,95 euro.