Nintendo heeft een website online gezet die het voor gebruikers makkelijk maakt om te zoeken naar levels in Super Mario Maker. De website is onderdeel van een update waarmee een aantal nieuwe items worden toegevoegd en die toont wie wereldrecordhouder bij levels is.
Op de nieuwe website is het mogelijk te zoeken naar levels in ranglijsten gebaseerd op de waardering van spelers. Ook kan er gezocht worden naar levels door middel van criteria zoals gamestijl, thema en moeilijkheidsgraad. Als de speler op de website inlogt met zijn Nintendo Network ID dan kan hij levels opslaan die daarna te vinden zijn in het menu van Super Mario Maker. Als de website wordt gebruikt vanuit Mario Maker zelf dan is het mogelijk om gevonden levels meteen te spelen. Hiermee maakt Nintendo het makkelijker om nieuwe levels te vinden, aangezien het systeem met levelcodes vrij omslachtig is.
Het andere nieuwe element dat de update brengt, is het weergeven van de wereldrecordhouder per level. Zowel in het spel als op de website wordt de naam getoond van de recordhouder en de tijd die hij heeft neergezet. Ook de eerste speler die het level heeft voltooid is zichtbaar. De nieuwe items die de update heeft toegevoegd zijn bumpers, p-schakelaar-deuren en de vuurkoopa-clowncapsule. De update werd vorige week aangekondigd en is gratis beschikbaar voor alle Super Mario Maker-spelers.