Thermalright komt met een grotere versie van zijn Macho-koeling. Het nieuwe model, Le Grand Macho, kan cpu's met een tdp tot 95 watt passief koelen. Met twee 120mm-ventilators moet de grote Macho in staat zijn om tot 300 watt te koelen.
De heatsink van Le Grand Macho heeft afmetingen van 150x125x159mm en weegt 900 gram. Er zijn zeven heatpipes aanwezig en voor de basisplaat is vernikkeld c1100-koper gebruikt. Thermalright heeft de koeler zo ontworpen dat er genoeg ruimte moet zijn om bij de geheugenslots te kunnen. Ook zit de heatsink niet in de weg van de gpu volgens de fabrikant.
Op zijn website toont Thermalright met screenshots aan dat de koeltoren in staat is om een Intel Core i7-6700K passief te koelen. Met standaardsnelheden is de temperatuur van de cores gemiddeld ongeveer 65 graden onder load. Met een overklok naar 4,6GHz blijven de temperaturen gemiddeld onder de 80 graden Celsius en is de maximale temperatuur 88 graden Celsius. Overigens is er in de testopstelling vlak bij de heatsink wel een casefan geplaatst.
Met gebruik van ventilators kan de koeltoren volgens Thermalright cpu's met een tdp van 300 watt koel houden. Bij een dergelijk vermogen moeten dan wel twee 120mm-ventilators gebruikt worden. Het is nog niet bekend hoeveel de Le Grande Macho-koeling gaat kosten en wanneer deze op de markt verschijnt.