De Honor 6 en 6 Plus krijgen later deze zomer een update naar Android 5.1. Gebruikers krijgen dan ook de beschikking over een nieuwe versie van de skin die Honor gebruikt, Emui 3.1 van moederbedrijf Huawei. De fabrikant gaat de update testen bij gebruikers.
Gebruikers kunnen lid worden van de Honor Club en vervolgens een mail met hun imei-nummer sturen om zich aan te melden voor het testen van de Android 5.1-update. Na de test moet de update voor alle eigenaren later deze zomer volgen voor gebruikers in Nederland, zo meldt de fabrikant in een e-mail. Eerder zou de Honor 6 deze zomer een update krijgen naar Android 5.0.
De Honor 6 en 6+ zijn de twee duurste toestellen van het dochterbedrijf van Huawei. De 6 kwam eind vorig jaar uit, terwijl de 6+ pas sinds dit voorjaar op de Nederlandse markt te krijgen is. Het is onbekend wanneer de updates precies zullen uitkomen. Emui 3.1 draait al wel op bijvoorbeeld de Huawei P8.