Software-update: Microsoft Office Professional 2007 Trial

Microsoft Office 2007 - logo embleemNu dat Microsoft voor zijn zakelijke klanten zowel Office 2007 als Vista beschikbaar heeft gesteld, is het nu ook mogelijk om de definitieve versie van Office 2007 uit te proberen. Verwijderd heeft namelijk op de homepage van Office gezien dat Microsoft de trialversie heeft uitgebracht van zijn nieuwste offcesuite. Onder meer de Professional-, Home and Student- en Standard-edities van Office 2007 kunnen geprobeerd worden, evenals Publisher, Visio en OneNote van de nieuwe Office. De trial van Office 2007 kan zestig dagen gebruikt worden na het activeren ervan. Mocht de trialversie zijn verlopen of niet geactiveerd zijn, dan draait de trial in de zogenoemde 'Reduced Functionality' waarin het alleen mogelijk is om documenten te bekijken:

A Trial version allows you to evaluate the 2007 Office release for a limited amount of time, typically 60 days. To use the Trial version, you must activate the software the first time you run it. Otherwise, the Trial version runs in Reduced Functionality mode. In Reduced Functionality mode, your software behaves similarly to a viewer. You cannot save modifications to documents or create any new documents, and additional functionality might be reduced. No existing files or documents are harmed in Reduced Functionality mode. Full functionality returns when you activate the software.[break]
Microsoft Office 2007 - verpakking
Versienummer Trial
Besturingssystemen Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista
Website Microsoft
Download http://us1.trymicrosoftoffice.com/default.aspx?culture=en-US
Licentietype Voorwaarden (GNU/BSD/etc.)

Door Robin Vreuls

Doktersteam

02-12-2006 • 15:43

40

Submitter: Verwijderd

Bron: Microsoft

Reacties (40)

40
40
11
3
0
19
Wijzig sortering
Je moet wel een geldige postcode in de goede staat opgeven in de VS als je het wilt downloaden. Als je bij postcode 90210 invult en bij staat California zit je goed.
hehe Beverly Hills 90210 ;)
@ Jack Flushell
Bedankt!

@Ferry kagchèl
Ik had eerst hetzelfde. Maar toen ik eenmaal doorhad wat de logica was wil ik niet meer terug. Het is zeer simpel en het werkt sneller dan het oude systeem.

Microsoft heeft een groot risico genomen maar gelukkig werkt het zeer goed.

Tuurlijk kan ik niet voor iedereen praten maar als 80 à 90% van de gebruikers tevreden is met het nieuwe systeem dan heeft MS zijn werk goed gedaan.

Het is wel jammer dat voor de overige 10 à 20% geen mogelijkheid is om terug te gaan naar het oude systeem.
Ik vind de ribbons ook heerlijk werken! Het is wel even wennen, maar dan! :D Het is wel jammer dat er niet nog ergens een menu structuur verstopt zit...

Gewoon eens proberen, eventueel het een en ander opzoeken in de help, daar kom je een eind mee. Anders is het bij Office 2003 blijven en een docx reader downloaden.
Ik kan hier ook niet meer zonder.
Afgezien van de nieuwe looks (welke mooier is dan eerst)
zitten er ook hele andere dingen in

zoals het kiezen van de opmaak welke je dan in real time toegepast ziet worden (meteen zie je de kleur zonder dat je het meteen definitief toepast).

En er zijn nog veel meer dingen die ervoor zorgen dat ik niet meer terug wil.

Wat ook wel leuk is met bv Powerpoint. Omdat nog bijna niemand met 2007 werkt, heb je vaak bij presentaties met een standaard layout, dat mensen het mooi vinden omdat ze het nog niet kennen :)
Sja, iets wat al langer kon, mits je de moeite neemt je documentjes/sheets een beetje deftig vorm te geven en zelf een mooie stijl te bedenken...
Is de Nederlandse editie van de Office Enterprise 2007 al uit ?
tot wanneer kunnen we de beta gebruiken?
Deze trial kan je 60 dagen gebruiken, en de beta tot juni 2007 dacht ik.
Nope. 15 Maart 2007 uit mijn hoofd. Vista is tot in Juni.
Wat wellicht interessant is, is dat de trail alleen afloopt op het eind van een maand. Als je de trail nu activeert zal hij eindigen op 30 januari. Ik vermoed dat als je hem installeert na 15 december, hij pas 28 februari verloopt.

Dit staat namelijk in de FAQ:
How long can I use the trial?

Once activated, trial software will be fully functional for approximately 60 days. The trial period begins to run when you activate the software and the length of the trial period will vary depending on when the trial was activated. The trial software will only expire at the last day of the month within a user's trial period. During the activation process, you will be notified of the date on which the trial period will expire.
Ben ik mijn Outlook-instellingen kwijt als ik de beta eraf gooi en deze versie installeer?
Nee, die worden allemaal meegenomen
Maar als ik jou was zal ik die outlook ff backuppen, altijd handig als je op deze manier gaat klieren.
Weten jullie of ik met deze versie ook de Nederlandse spellcheck kan gebruiken?
Dat kan. Hiervoor moet je eerst office 2003 (weet niet of het kan met eerdere versies) op je pc hebben staan. Installeer office 2007 er dan naast (dus niet vervangen) en je kunt de nederlandse spelling gebruiken.
of naderhand 2003 opnieuw installeren met alles gedeselecteerd behalve taal.. dutch
2007 vind ik zeer onoverzichtelijk en niet logisch ingedeeld als je de vorige delen gebruikt heb. Geef mij maar 2003 want van word snap ik helemaal niets en ik ben toch niet van plan de indeling opnieuw te gaan leren.
Ik dacht er in den beginne ook zo over, maat het went echt hoor.
Nu nog de Nederlandse spelling/grammatica check en dan is het helemaal feest :)
naar ik meen werkt office proofing tools 2003 ook met 2007 (al heb je dan niet de laatste onzinnige spellingswijziging, maar goed, dat overleef je vast wel)
Dan moet je die wel hebben natuurlijk ;) Is best een prijzig pakket volgens mij.
Office 2003 installeren en office 2007 er NAAST. Dan pakt office 2007 de spelling mee van 2003 :)

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.