Review door de redactie

Door Jelle Stuip - Redacteur 16 januari 2014

Acer Aspire S7: ultrabook met high-end aspiraties

Review volgens oud formaat. Geen samenvatting aanwezig. Lees verder »

Pluspunten

  • Verbeterd toetsenbord
  • Goed schermcontrast en goede kleurweergave
  • Weinig warmteontwikkeling

Minpunten

  • Accuduur is verbeterd, maar valt nog steeds tegen
  • Kijkhoeken vallen tegen
  • Hoge prijs

Eindoordeel

Tweakers zegt: 8
Lees de uitgebreide review en reacties
Schrijf review

Reviews door gebruikers

Scoreverdeling

Gemiddelde gebruikersscore

4 van 5 sterren
5 van 5 sterren
1
4 van 5 sterren
1
3 van 5 sterren
1
2 van 5 sterren
0
1 van 5 sterren
0
+1

17 januari 2014 Rapporteer

Acer Aspire S7 392-74508G25twss

Ik had de S7-391 en heb deze doorgegeven en de S7-392 gekocht.
Ik begrijp goed dat de professionele reviews van Laptops in het algemeen, en misschien nog meer specifiek in deze hoge prijsklasse, zeer scherp zijn op alle kleine mogelijke mankementjes. Zelf vind ik dat Acer zowel bij de 391 als de 392 een werkelijk fenomenale laptop heeft afgeleverd.
Deze review gaat over de 392, ik zal me daar kort op toespitsen maar wel steeds ook een beetje in vergelijking met de 391.
De meest nagatieve punten uit de review zijn de accuduur - middenmoot-, de kijkhoek -slecht-, het toetsenbord - onprettig en rare layout- en in de userreview wordt het scherm / de resolutie als slecht beoordeeld.
In mijn dagelijks gebruik van de 392 heb ik hier een andere...

Pluspunten

  • Alle positieve punten uit de professionele review zeer herkenbaar. Het open klappen van de laptop die uit staat en binnen 10 seconden in Word aan het werk zijn is wellicht nog wat onderbelicht.

Minpunten

  • Wat mij betreft had er een USB poort bij gemogen aan de linker kant en ik had een rij extra toetsen aan de bovenkant gewaardeerd. Ik werk gemakkelijk met Fn maar liever zonder Fn en er is ruimte genoeg.

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)
+1
PWM
15 september 2013 Rapporteer

Acer Aspire S7 392-74508G25twss

Er staan op Tweakers vele prachtige uitgebreide user reviews, deze gaat daar niet onder vallen. Ik wilde even de hoogte en dieptepunten aanstippen, zodat de mensen die geïnteresseerd zijn in in deze laptop een wat extra informatie hebben. Ben je nieuwsgierig naar een bepaald onderdeel, of wil je een benchmark van onderdeel a met programma b, laat het me weten, dan zet ik dat erbij. Een korte samenvatting van deze mooie Ultrabook: De laptop komt in stevige doos en word geleverd inclusief mooie hoes. Hoewel de laptop prachtig is vormgegeven, zit er een afgrijselijk lelijke adapter bij. Totaal niet relevant eigenlijk, maar het viel wel direct op. De laptop zelf is natuurlijk een kunststukje. In de flinterdunne behuizing van 1312 gram, zit een...

Pluspunten

  • Zeer dun en licht
  • Mooie hoogwaardige afwerking
  • Fluisterstil
  • Accu kan werkdag mee
  • Touchscreen werkt vlekkeloos
  • Zeer snelle processor en SSD's
  • Start binnen 6 seconden op
  • USB, HDMI, SD kaartlezer in de dunne behuizing
  • Gezien de specs een te rechtvaardigen prijs

Minpunten

  • Slechte kijkhoek
  • Veel scaling problemen door hoge resolutie
  • Zeer slecht toetsenbord

Eindoordeel

3 van 5 sterren (Voldoende)
0
Niemand_Anders
18 juli 2014 Rapporteer

Acer Aspire S7 392-74508G25tws

Waarom staat de resolutie bij zowel de plus als minpunten? Het schem van de ultrabook is 13" en de resolutie van 2560x1440 op basis van de klassieke Windows desktop is simpelweg te hoog. Als developer ben ik eigenlijk ook altijd aan het vechten met het toetsenbord..

Pluspunten

  • Hoge resolutie 1440p
  • Krachtige processor
  • 256GB SSD
  • Snelle opstarttijd (< 5 seconden)

Minpunten

  • Hoge resolutie 1440p
  • frontcamera (ik vermoed 1 MP)

Eindoordeel

4 van 5 sterren (Goed)

Heb jij ook een Acer Aspire S7 392?

Deel je ervaringen en help andere tweakers!

Schrijf review