Review door de redactie

Door Jurian Ubachs - Redacteur 6 september 2024

Star Wars Outlaws - Mooi, filmisch en soms wat onhandig

Star Wars Outlaws laat spelers nu eens niet in de rol kruipen van een Jedi, maar als kruimeldief Kay Vess spelen. Zij moet een weg zien te vinden in de onderwereld van Star Wars, terwijl er een prijs op haar hoofd staat. Spelers moeten allerlei missies doen en daarbij de verschillende criminele facties te vriend houden. De gameplay is veelzijdig, met veel vuurgevechten, maar ook puzzeltjes, allerlei optionele extra bezigheden en de nodige gevechten in de ruimte. De gameplay laat her en der ook wat steekjes vallen, maar dan nog is Star Wars Outlaws een fijne en zeer sfeervolle Star Wars-game. Lees verder »

Lees de uitgebreide review en reacties
Schrijf review

Reviews door gebruikers

Scoreverdeling

Gemiddelde gebruikersscore 3,7 3.5 van 5 sterren
5 van 5 sterren
1
4 van 5 sterren
1
3 van 5 sterren
0
2 van 5 sterren
1
1 van 5 sterren
0
9 september 2024, laatste update op 9 september 2024, 1.539 views Rapporteer
Product gekocht +2
5
Uitstekend

Star Wars: Outlaws - Gold Edition, Xbox series S|X

Dit is het nieuwste spel van Ubisoft en ze nemen je mee door het universum van Star Wars, alleen dit keer vanuit het perspectief van een smokkelaar. Geen Force of lightsabers, maar ouderwets ongezien rond sluipen en schieten samen met je beste maatje Nix. Outlaws is een prachtig spel die je een heerlijk Star Wars gevoel geeft en de wereld ziet er ook echt prachtig uit!

Pluspunten

  • Levendige wereld
  • Stealth
  • Verhaal
  • Ruimtegevechten
  • Fotomodus

Minpunten

  • AI
14 januari 2025, laatste update op 14 januari 2025 Rapporteer
Product gekocht
4
Goed

Star Wars: Outlaws - Standard Edition, PS5

Leuk spel, ik begreep dat er eind 2024 een update is geweest die de verplichting tot stealth eruit heeft gehaald. Dat lijkt me een goede aanpassing, vaak beland je toch in een vuurgevecht.

Missies zijn redelijk afwisselend, al is het hoofdverhaal hetgene waar ik mij vooral op heb gericht.

Pluspunten

  • Update: stealth is niet verplicht
  • Star wars sfeertje
  • Afwisseling in omgeving

Minpunten

  • Bugs
9 oktober 2024, laatste update op 11 oktober 2024 Rapporteer
Product gekocht
2
Slecht

Star Wars: Outlaws - Special Edition, Xbox series S|X

Wacht aub met kopen van dit spel tot Ubisoft zijn zaken op orde heeft omtrent dit spel. Het zit vol met grafische fouten en bugs. Meerdere malen door de map gezakt en meerdere keren vijanden hetzelfde zien doen. Kijk op You Tube maar hoe goed deze AAAA game werkelijk is. De gameplay laat ook zeer te wensen over. In de ruimte is er totaal geen gevoel voor snelheid met de trailblazer. De besturing is enorm irritant en geeft geen moment het gevoel dat je controle hebt over het ruimteschip. De missies zijn saai en heel erg herhalend buiten de hoofd-verhaallijn.

Pluspunten

  • grafisch mooi als er geen fouten in zitten
  • leuk voor star wars fans
  • Lange speelduur als je alle missies doet

Minpunten

  • bugs en grafische fouten
  • onhandige gameplay
  • Hele slechte AI
  • Veel herhaling

Heb jij ook een Star Wars: Outlaws?

Deel je ervaringen en help andere tweakers!

Schrijf review