Software-update: AnyDesk 8.1.4

AnyDesk logo (75 pix) Versie 8.1.4 van AnyDesk voor Windows is uitgekomen. Met dit programma, dat door oud-medewerkers van TeamViewer wordt ontwikkeld, kan een andere computer worden overgenomen om deze op afstand te beheren. Het programma is beschikbaar voor Windows, Linux, FreeBSD, macOS, Android en iOS, al zit niet elk platform op hetzelfde versienummer. Het is gratis voor thuisgebruik; voor commercieel gebruik beginnen de prijzen bij 15 euro per maand. Het maakt dan verder niet uit hoeveel updates er tussentijds uitkomen. De changelog sinds versie 8.1.0 voor Windows ziet er als volgt uit:

AnyDesk 8.1.4

Fixed bugs:
  • Fixed typing into remote device
Other changes:
  • AnyDesk code signing identity has been changed. Users might need to grant macOS privacy permissions to AnyDesk new. Please use Help -> System Permissions Status -> Reset all permissions in case any issues are encountered

AnyDesk 8.1.3

Fixed bugs:
  • Fixed the Login Screen connectivity on macOS 15.0 Sequoia
  • Improved handling of the expired license state
  • Minor UI issues fixed

AnyDesk 8.0

Versienummer 8.1.4
Releasestatus Final
Besturingssystemen Android, Linux, macOS, iOS, Windows 8, Windows 10, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows 11, Windows Server 2022
Website AnyDesk
Download https://anydesk.com/platforms
Licentietype Freeware/Betaald

Door Bart van Klaveren

Downloads en Best Buy Guide

01-11-2024 • 10:30

10

Bron: AnyDesk

Update-historie

Reacties (10)

10
10
8
1
0
0
Wijzig sortering
Van Windows naar Windows gebruik ik al een tijdje Quick Assist. Dat werkt prima voor mij om wat support te leveren voor familie/vrienden, zolang de andere computer maar blijft staan.

Misschien is dat een handig alternatief voor anderen hier die tegen licenties aanlopen van AnyDesk en/of TeamViewer?
Tja, Anydesk. Jaren gebruikt om diverse mensen en ouderen als vrijwilliger te ondersteunen met hun ICT. Moet nu gaan betalen omdat ik het pakketje te vaak heb gebruikt.
Geen probleem. Google werkt ook prima.
Wel jammer. Zo gaan we tegenwoordig met Opensource om.
Hmm, vooral die reactie met een +3 mod geneest me wel inderdaad.
Dit is echt oud nieuws en al maanden geleden opgelost. Sommige mensen hebben een beetje een traag geheugen @AibohphobiA BoB en blijven dezelfde negatieve berichten spuwen over bepaalde software.
Beetje flauw om te gaan victim blamen zonder te kijken of die persoon dat ook daadwerkelijk doet...
@AibohphobiA BoB heeft namelijk niet eerder op zo'n bericht gereageerd, en aangezien jij er regelmatig op reageerd had je misschien wel kunnen weten...
Ik schrijf niet dat hij meerdere keren hetzelfde bericht ergens schrijft, maar dat hij een verhaal herkauwd wat nu al maanden is opgelost en niet meer relevant is. Telkens dit negatieve verhaal ophalen zet de software en de makers onnodig in discrediet, terwijl er al meer dan genoeg over geschreven is. Niet relevant dus meer, omdat het probleem niet meer bestaat en afdoende is opgelost.
Is dat nieuw? Gebruikte 'altijd' Teamviewer maar bij het inrichten van een 'nieuwe' pc voor senior van 87 maar eens AnyDesk geïnstalleerd. Afgelopen paar maanden paar keer gebruikt om op zijn pc in te loggen en dingen te bekijken als ie vragen had. Was tijdens de inrichting destijds ook naar RustDesk aan het kijken, maar weet niet meer wat er toen was waardoor het hem niet werd.
Vreemd, ik zie voor Windows nog steeds Anydesk 8.1.0 via de officiele site, hoewel voor MacOS is het 8.1.4

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.