Software-update: UCheck 4.5.2.0

UCheck logo (79 pix) Adlice Software heeft versie 4.5.2.0 van UCheck uitgebracht. Met dit programma, met ondersteuning voor 237 programma's, kan software op de computer up-to-date worden gehouden. Met de gratis uitvoering moet een scan handmatig uitgevoerd worden; de betaalde uitvoering kan dat periodiek automatisch doen en deze kan verder de ondersteunde programma's ook installeren indien deze nog niet op de computer aanwezig zijn. In deze uitgave zijn enkele kleine verbeteringen aangebracht.

Changes in version 4.5.2.0:
  • Updated to core 6.5.4
  • Moved URL protocol to installer
  • Minor fixes

UCheck

Versienummer 4.5.2.0
Releasestatus Final
Besturingssystemen Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11
Website Adlice Software
Download https://www.adlice.com/ucheck#alt_download
Bestandsgrootte 27,65MB
Licentietype Freeware/Betaald

Door Bart van Klaveren

Downloads en Best Buy Guide

14-10-2022 • 12:05

13

Bron: Adlice Software

Update-historie

24-09 UCheck 6.4.1 0
10-09 UCheck 6.4.0 9
07-07 UCheck 6.3.2 0
21-05 UCheck 6.3.0 0
12-05 UCheck 6.2.2 3
01-04 UCheck 6.2.1 0
08-02 UCheck 6.0.1 4
10-'24 UCheck 5.7.1.0 12
09-'24 UCheck 5.7.0.0 12
08-'24 UCheck 5.6.1.0 7
Meer historie

Reacties (13)

13
13
10
0
0
0
Wijzig sortering

Sorteer op:

Weergave:

Voor de win11 gebruikers, kun je grotendeels hetzelfde met het terminal commando: winget upgrade
Ook voor de Win 10 gebruikers. "winget" wordt gewoon aangeboden in de Microsoft Store onder de naam "app-installatieprogramma" let wel op dat je de gratis variant hebt van Microsoft zelf.
En een linkje https://apps.microsoft.co...BLGGH4NNS1?hl=nl-nl&gl=nl

Winget detecteert automatisch alle geïnstalleerde programma en kan deze dan updaten!

Werk IMHO ook fijner dan tools zoals chocolatey
Helaas maakt winget ook nog regelmatig fouten. Detecteert lang niet alles, ziet regelmatig versienummers niet, etc.
En winget wil ook wel eens een tweede app installeren i.p.v. de bestaande updaten.
Beide hebben hun voors en tegens. Zo loop ik er tegenaan dat Winget tot in den treure winamp wil updaten terwijl ie de laatste versie heeft.

C:\Windows\System32>winget upgrade
Name Id Version Available Source
-----------------------------------------------
Winamp Winamp.Winamp 5.90 5.90.0.9999 winget
1 upgrades available.

En hij wordt steeds geupdate met dezelfde versie. Overigens heb ik sinds kort de Norton Premium 360 en die heeft ook de automatische update. En die had dan weer problemen met Audacity welke net door winget weer netjes werd geuprade.
En daarnaast loopt choco dan soms ook weer achter want die denkt dat 3.1.3 de laatste versie is van Audacity terwijl winget hem net heeft geupgrade van 3.2.0 naar 3.2.1.

Een echt waterdicht systeem heb ik nog niet kunnen vinden.
Zelf gebruik ik al jaren Patchmypc. De enige "fout" die ik meemaakte is: het veranderen van Thunderbird NL in Thunderbird Eng.
Die heb ik ook een tijdje gebruikt.
Hi Slijpschuiver & DikkieDick, en had je de "taal-instelling" op Dutch gezet ?
Mvg, Zeezicht629

[Reactie gewijzigd door Zeezicht629 op 24 juli 2024 21:02]

Patchmypc ziet ook heel weinig en heeft er een handje van verouderde versies over nieuwere heen te installeren.
Bor Coördinator Frontpage Admins / FP Powermod @1superheld14 oktober 2022 13:42
Winget detecteert automatisch alle geïnstalleerde programma en kan deze dan updaten!
Nee hoor. Winget detecteert niet alle geïnstalleerde programma's. Dat doet het alleen voor software welke in de repository te vinden is. Die wordt steeds completer maar laat nu ook nog met regelmaat te wensen over.
Bor Coördinator Frontpage Admins / FP Powermod @Giblet_dono14 oktober 2022 13:41
winget kent echter weer zijn eigen problemen; het duurt soms vrij lang voor software in de repository te vinden is; updates gaan niet altijd goed (visual c runtime environment is een bekende) en ik zie nog vrij veel software welke niet wordt herkend of waarbij winget geen idee heeft welke versie lokaal is geïnstalleerd.

Zelf kan ik de combinatie winget en Sumo aanraden. Sumo herkent veel meer software als Ucheck en is veel sneller bij door de manier waarop daar de update controles worden gedaan.
Winget lijkt ook geen verschil te zien tussen 32 en 64 bit versies van visual c runtimes. Waarbij het een van beide updatet en dan naar de andere kijkt en steeds dezelfde verkeerde wil updaten. Alleen op te lossen door beide te verwijderen en handmatig beide geupdatete versies te installeren.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.