Firmware-update: Asus A7V133 (1003)

Psychonaut schreef ons dat er een nieuwe biosupdate is voor de Asus A7V133. Op de Asus site is daar nog geen verdere info over te vinden, maar als je echt niet kunt wachten kun je hem vast downloaden.

Versienummer 1003
Besturingssystemen Windows 9x, Windows NT, Windows 2000, Linux
Download ftp://ftp.asuscom.de/pub/ASUSCOM/BIOS/Socket_A/VIA_Chipset/Apollo_KT133A/A7V133/1003.zip

Door Dries Arnolds

Frontpage Admin

21-02-2001 • 17:59

10

Bron: Asus

Update-historie

Reacties (10)

Sorteer op:

Weergave:

beter!
Maar zal ie ook voor de a7v borden zijn...net zoals eerst? ;)
JA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
Das een westie van uitproberen. Doet jij dat ff ;).
Ik wil eerst wel even de reacties afwachten, ook van diegene met de A7V133 waar hij voor bedoeld is, want Asus heeft de laatste tijd regelmatig nieuwe biosversies uitgebracht die in allerijl weer gepatcht moesten worden.
Geduld is een schone zaak.
K heb mn bios er mee geflased, maar nu ziet mn comp mn 256 Infineon geheugen nog maar als 160. Niet zo positief dus.
Extra functie in deze BIOS :
S2K Strength Setting (enable/disable)

???
Voor de ander A7V is (ik geloof) eergister ook een verse update uitgekomen, versie 1005D. Heb hem meteen geflashed, want met v1005b en c had ik problemen met booten door een bug met de ultra ata controller.
1005d werkt tot nu toe prima.

Lmax
Volgens mij loop jij een beetje achter !!!!!!!!! :Z
1006 is al uit !!!!!!!! 8-)
euhm...hallo.....dit is voor de ASUS A7v133!! die 1006 is voor de normale ASUS A7V!
Heeft iemand hem al getest op zijn gewone A7V ?

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.