Software-update: 7+ Taskbar Tweaker 5.8.0.5 bèta

7+ Taskbar Tweaker logo (75 pix) Versie 5.8.0.5 van 7+ Taskbar Tweaker is uitgekomen, een versie die als bèta wordt aangeboden. Met dit programma kan de taakbalk van Windows 7 en hoger worden aangepast. Zo kan worden aangegeven welke programma's wel of niet worden gegroepeerd, kan de volgorde van items worden aangepast en kunnen verschillende schermen tegelijk geminimaliseerd of gesloten worden. In deze uitgave is onder meer ondersteuning voor de mei 2020 Update van Windows 10 verbeterd.

Changes in 7+ in Taskbar Tweaker version 5.8.0.5:
  • Improved support for Windows 10 version 20H1, based on final build 19041. Some options still don't work properly, but it should be much more stable.

7+ Taskbar Tweaker

Versienummer 5.8.0.5 bèta
Releasestatus Beta
Besturingssystemen Windows 7, Windows 8, Windows 10
Website RaMMicHaeL
Download https://rammichael.com/downloads/7tt_setup_beta.exe
Bestandsgrootte 1,59MB
Licentietype Freeware

Reacties (8)

8
8
7
0
0
1
Wijzig sortering

Sorteer op:

Weergave:

Erg fijn programmaatje. Gebruik het voor volumeregeling dmv scrollen op de taakbalk en middelste muis knop om vensters te sluiten.
Dit ziet er idd wel nuttig uit. Moet misschien maar eens kijken naar wat tools om mn windows omgeving naar eigen smaak te customizen. Deze even opgeslagen in kladblok!
Scrollen tussen actieve programma's is ook erg handig, draai met de muiswiel op de taakbalk en je hebt het volgende programma. Zo kun je heel snel switchen.
update De Beta versie kost geld om te gebruiken, installeert wel maar geeft aan dat je een donatie moet doen voor een sleutel waarmee je de beta versie kunt gebruiken. beta is geen freeware maar sharware.
Wat ik zelf ook fijn vind om te gebruiken met multimonitor/ultrawide setups is FalconX/TaskbarX om daarmee de taskbar icons in het midden van het scherm te plaatsen.

Voorheen was het mogelijk om de startmenu knop ook in het midden te plaatsen, maar dat zie ik nu niet meer terug in het programma helaas.

https://github.com/ChrisAnd1998/TaskbarX/releases
Gebruik ik ook, inderdaad erg handig.
In het verleden veel gebruikt maar elke windows release update zorgde ervoor dat je weer minimaal een maand op een update moest wachten (beta moest je toen voor doneren).

Bevat een paar handige features maar ergens rond de 1709 update gestopt met gebruiken. Ook nu werkt het zo te lezen nog niet 100% op 2004. En dat terwijl deze toch al een aantal maanden zo goed als af was in de slow ring.
ik gebruikte het altijd om de taskbar aan de linkerkant smaller te maken; maar dat lukt nu niet meer, waarschijnlijk door de ruimte die de klok/datum nodig heeft?

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.