Software-update: CCleaner 5.48.6834

CCleaner logo (75 pix) Piriform heeft versie 5.48 van CCleaner uitgebracht. Met dit programma kunnen diverse onderdelen van Windows worden opgeschoond. Hierbij valt te denken aan tijdelijke Windows- en internetbestanden, maar ook aan overbodige rommel van een groot aantal andere programma's, waaronder Windows Media Player, Google Toolbar, Microsoft Office, Photoshop, WinRAR en ga zo maar door. Bovendien is het aantal programma's waarvan CCleaner de rommel kan opruimen, eenvoudig uit te breiden met het programma CCEnhancer.

Naast opruimen kan CCleaner ook fouten in het register en in snelkoppelingen verhelpen en de lijst met programma's die starten met Windows aanpassen, en is het mogelijk om cookies te beheren. Naast gratis uitvoering is er ook een pro-versie, die onder meer een automatische updatefunctie biedt. In deze uitgave zijn de volgende verbeteringen aangebracht:

Browser Cleaning
  • Added workaround for cleaning Edge while in the ‘suspended’ state on Windows 10, build 1809.
  • This workaround is temporary while we consider a more permanent solution.
  • Fixed cleaning of Edge cookies in Windows 10
  • Fixed a bug where cleaning Firefox Internet History would corrupt the profile
Feature Previews
  • Added support for ‘feature previews’ (limited release of features in development)
  • Keep your eyes peeled for forthcoming feature previews!
General
  • Renewed our digital security certificate as the previous one was due to expire.
  • The certificate publisher has been updated from ‘Piriform Ltd.’ to ‘Piriform Software Ltd.’

CCleaner 5.37 screenshot

Versienummer 5.48.6834
Releasestatus Final
Besturingssystemen Windows 7, Windows Vista, Windows 8, Windows 10
Website Piriform Ltd.
Download https://www.piriform.com/ccleaner/builds
Licentietype Freeware/Betaald

Door Bart van Klaveren

Downloads en Best Buy Guide

25-10-2018 • 16:55

7

Bron: Piriform Ltd.

Update-historie

20-08 CCleaner 6.39 25
23-07 CCleaner 6.38 41
25-06 CCleaner 6.37 0
28-05 CCleaner 6.36 3
17-04 CCleaner 6.35 1
19-03 CCleaner 6.34 8
20-02 CCleaner 6.33 12
22-01 CCleaner 6.32 7
11-12 CCleaner 6.31 2
11-'24 CCleaner 6.30 24
Meer historie

Reacties (7)

7
7
7
1
0
0
Wijzig sortering
Ze gebruiken een nieuw certificaat,
https://support.piriform.com/hc/en-us/articles/360018683371
Heb zelf de pro versie, update / download / maar wou niet installeren, dus moest ik via de web-dwonload updaten.
Tijdens het downloaden van de nieuwste versie greep ESET NOD32 in. 'Suspicious Object', vervolgens werd direct de download stop gezet.
Andere die dit ook ervaren?

[Reactie gewijzigd door GekkeAr op 23 juli 2024 11:15]

Nope , geen probleem. Wellicht een instelling die je hebt gedaan mbt webfilter ( weet niet of Eset dit heeft ) maar wellicht iets te paranoïde ingesteld vwb ,exe bestanden die je download?.
Tijdens het downloaden van de nieuwste versie greep ESET NOD32 in. 'Suspicious Object', vervolgens werd direct de download stop gezet.
Andere die dit ook ervaren?
was zeker met de AVG optie erbij, of andere meuk ?

beter neem je deze link https://www.ccleaner.com/ccleaner/download/slim

[Reactie gewijzigd door Hackus op 23 juli 2024 11:15]

Zelfde hier, laat hem voorlopig maar even links liggen.
@GekkeAr Hier geen probleem met Eset

[Reactie gewijzigd door Harper op 23 juli 2024 11:15]

Heb eveneens de auto updater uitgeschakeld. Staat standaard op aan en blijft op aan staan. Ook de file C:\Program Files\CCleaner\CCupdate.exe gewist en ook via Scheduled Task uitgeschakeld.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.