Software-update: TagScanner 5.1.661

TagScanner logo (75 pix)Er is een nieuwe versie van TagScanner uitgekomen. Met dit programma kan de muziekcollectie worden beheerd en georganiseerd. TagScanner heeft uitgebreide mogelijkheden om zowel bestandsnamen als tags aan te passen en is daarmee vergelijkbaar met programma's als Tag&Rename en MP3tag. Vrijwel alle bekende en minder bekende formaten worden ondersteund, waaronder mp3, ogg, wma, mp4, flac, ape, aac en wav. Informatie kan handmatig worden ingevoerd, uit de bestandsnaam worden gefilterd of uit een van de vele databases op internet worden getrokken. De changelog voor deze release ziet er als volgt uit:

Changes in version 5.1.661:
  • Improved: Imprort information about subtracks from Discogs
  • New placeholder %_paramstr% for startup options
  • Simplify updates installation

TagScanner screenshot

Versienummer 5.1.661
Releasestatus Final
Besturingssystemen Windows 7, Windows XP, Windows Vista, Windows 8
Website TagScanner
Download http://www.xdlab.ru/en/download.htm
Bestandsgroottes 1,85MB - 2,01MB
Licentietype Freeware

Door Bart van Klaveren

Downloads en Best Buy Guide

20-01-2015 • 14:32

4

Bron: TagScanner

Reacties (4)

Sorteer op:

Weergave:

Erg prettig programma dat ik al een aantal jaartjes gebruik. En nog gratis ook.

Er komt een dag dat mijn complete collectie voorzien is van goede tags... :X
En dan denk je, dit en dit klopt niet, kun je weer aanpassen.. ;)
Volgens mij zijn je muziek beheren een onbegonnen hobby! ;)
Jorgen Moderator Beeld & Geluid @ge-flopt20 januari 2015 21:15
Dat gebeurt mij ook regelmatig. Eindelijk heb je al die duizenden liedjes op orde en dan ineens merk je dat er hier en daar weer een letter of een genre niet helemaal naar je zin is.... Ach ja, je moet ook wat te doen hebben, niet waar? ;)
Jorgen Moderator Beeld & Geluid @S1NN3D20 januari 2015 21:14
Ik ook. Ik heb kort een aantal andere programma's geprobeerd, maar TagScanner voor mij alles wat ik met mp3-tags wil kunnen doen. Het enige wat ik nog aan mijn eigen tags zou willen veranderen is dat ze meer overeenkomen met de MusicBrainz database. Ik weet eigenlijk niet of TagScanner dat automatisch kan doen. Anyway, alles wat ik er tot nu toe mee wil doen, gaat altijd prima. Uitstekend programma dus.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.