Software-update: Skype for Windows 6.3 build 105

Skype logo (75 pix) Skype heeft versie 6.3 van zijn voip-client voor Windows uitgebracht. Met Skype is het mogelijk om door middel van tekst, spraak of beeld, of een combinatie daarvan, via een internetverbinding met andere Skype-gebruikers te communiceren. Ook is het mogelijk om met maximaal tien personen een videoconferencecall op te zetten, maar hiervoor is wel een Premium Subscription nodig. Verder is de Facebook News Feed in het programma geïntegreerd en is er Skype Home, een plek waar je onder meer je stemming kunt aangeven, je profiel kunt wijzigen en nieuwe contacten kunt vinden. In Skype zijn koppelingen gemaakt naar de Microsoft- en Facebook-accounts, zodat chatten met Windows Live- en Facebook-gebruikers mogelijk is. Gesprekken voeren kan nog niet, maar daar wordt aan gewerkt. Versie 6.3 is een zogenaamde maintenance release en moet een groot aantal voornamelijk kleine problemen verhelpen.

Fixed issues:
  • Accessibility: Start screen sharing pop-up was not accessible.
  • Tooltips: Tooltips were not properly displayed on monitor setups other than 32bit.
  • Profile: Seldomly profile edits were not saved.
  • Accessibility: Incoming contact request details where not accessible.
  • Add contact: Add contact dialogue was not correctly displayed on multi-monitor setup.
  • File sending: In some cases when editing received filename the file extension was lost.
  • Snapshots: Skype froze when opening snapshot gallery with large amount of pictures.
  • Calling: IM button sometimes did not work during call in case call window was at minimum size.
  • Compact view: Profile window in compact view did not downscale.
  • Localization: Call toolbar texts did not fit onto screen on some languages.
  • Call Quality Guide: Call Quality Guide window was sometimes partially hidden.
  • Avatar picture change: Non-square pictures were not properly scaled, when user set them as avatar picture.
  • Accessibility: Option to choose how message will be sent was not always reachable by keyboard.
  • File sending: When clicking „Save as“ button in received file in compact mode it brought into focus Skype main window, instead of file saving dialogue.
Known issues:
  • Brithday notifcations: Birthday notifications do not work in Skype 6.3 for Windows.

Skype for Windows 6.2 screenshot (620 pix)

Versienummer 6.3 build 105
Releasestatus Final
Besturingssystemen Windows 7, Windows XP, Windows Vista, Windows 8
Website Skype
Download http://www.skype.com/go/getskype
Bestandsgrootte 29,20MB
Licentietype Freeware/Betaald

Reacties (10)

10
10
4
0
0
2
Wijzig sortering
Zojuist geïnstalleerd, werkt goed. Wel vreemd dat de interne "check op updates" versie 6.1 nog steeds als laatste versie zag; ik moest dus handmatig updaten (en had dus zo ook versie 6.2 gemist).
Voorlopig zie ik voornamelijk enkele kleine cosmetische veranderingen, maar wel vertrouwd.
Nieuw bij installatie is dat er gevraagd wordt om de Bing toolbar mee te instaleren en dat MSN als startpagina ingesteld mag worden. Kan je prima uitvinken gelukkig.
Ik had eerder al -handmatig- naar 6.2 bijgewerkt, ook dan krijg je de update checker niet aan de praat.
Slechte zaak, ik wil mijn software altijd up-to-date houden maar om elke keer via zo'n omweg dit te kunnen doen is erg vervelend aan het worden.
Ik dacht juist dat het tegenwoordig via windows update ging verlopen. Had nog makkelijker geweest.
Ja, lijkt mij ook... Het is nu toch een Microsoft produkt?. Via Windows Update lijkt me handiger dan in Skype zelf.
Het zou pas fijn zijn als ze bestanden versturen via Skype weer gaan ondersteunen voor windows 8. Het is toch van den zotte dat ze zo'n functie gewoon niet ontwikkeld hebben voordat het gereleased was.
Daarnaast loopt het beeld vaak vast als je van fullscreen naar start en dan naar desktop gaat (met skype aan een van de zijkanten). Erg tergend voor normaal gebruik.
Je kan mss beter Skype for Windows Desktop installeren dan? Ik vind die een stuk beter dan de Windows 8 app. Daarnaast lost dit denkik wel de meeste van je problemen op :)
Dat zou het inderdaad waarschijnlijk oplossen, bedankt voor de tip. Maar het neemt niet weg dat zulke basisfuncties gewoon zouden moeten werken.

Mooi trouwens dat ik 0 krijg omdat ik wat commentaar lever ^^
Als mijn moeder online komt dan staat er nog steeds: alweer december, fijne Sinterklaas iedereen, terwijl ik dat voor ze allang veranderd heb :? Waardeloos dat Skype. MSN was beter :)
Skype crasht bij mij meteen na deze update. Ik kan wel inloggen met m'n oude skype account, maar niet met m'n Microsoft account. Twee seconden na het inloggen kapt hij er al mee.
Gelukkig kon ik met deze link weer terug naar 6.2 :)
Zelfde probleem hier. Hangt meteen voor ik iets kan doen.
Bedankt voor de link.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.