Software-update: XnView 1.98 bèta 2

XnView logo (75 pix)De tweede bètarelease van versie 1.98 van XnView is verschenen. Met dit programma kunnen meer dan 400 verschillende formaten grafische bestanden worden geopend en geconverteerd. Het programma, dat in meer dan 40 talen beschikbaar is, is voor particulieren en non-profitorganisaties gratis te gebruiken. Normaal gesproken zijn drie verschillende versies beschikbaar: een minimale versie, een standaardversie en een complete versie. Het verschil zit in het aantal ondersteunde formaten en of NConvert wordt meegeleverd. NConvert heeft ongeveer dezelfde functionaliteit als XnView, maar kan vanaf de command line worden bestuurd. Van deze bètarelease is alleen de complete versie beschikbaar. Ten opzichte van de eerste bèta zijn de volgende bugfixes doorgevoerd:

Fixed bugs (between beta 1 & 2)
XnView screenshot (481 pix)
XnView screenshot, klik op de afbeelding voor een grotere versie.
Versienummer 1.98 bèta 2
Releasestatus Beta
Besturingssystemen Windows 7, Windows 2000, Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows Server 2008
Website XnView
Download http://www.xnview.com/beta/XnView-beta2.zip
Bestandsgrootte 9,46MB
Licentietype Freeware

Door Bart van Klaveren

Downloads en Best Buy Guide

15-03-2011 • 08:14

2

Bron: XnView

Update-historie

09-'24 XnView 2.51.7 2
02-'24 XnView 2.51.6 0
10-'23 XnView 2.51.5 1
10-'23 XnView 2.51.4 5
09-'23 XnView 2.51.3 0
01-'23 XnView 2.51.2 5
09-'22 XnView 2.51.1 0
05-'22 XnView 2.51.0 0
12-'21 XnView 2.50.4 0
11-'21 XnView 2.50.3 11
Meer historie

Reacties (2)

2
2
2
0
0
0
Wijzig sortering
Ik begrijp eigenlijk niet waarom er simultaan nog steeds wordt ontwikkeld aan zowel XnView als XnView MP, zeker gezien de kleine groep ontwikkelaars. Het fijnste programma in deze categorie vind ik (zoals velen) nog steeds IrfanView, nog meer mogelijkheden en sneller, maar XnView is een prima alternatief. Zeker voor Linux, omdat (in de repo's voor de bekende distributies) volgens mij geen betere alternatieven aanwezig zijn. Die alternatieven zijn óf veel beperkter, óf je moet meteen naar GIMP hoewel dat meer een Photoshop alternatief is. Ik had graag gezien dat er meer ingezet zou worden op XnView MP, opdat dat ook in de repositories zou worden opgenomen, maar wellicht heeft de ontwikkelaar dat liever niet.
Helemaal mee eens. Ik heb onlangs (na lang een trouwe XnView gebruiker geweest te zijn op Windows - aan Irfanview kon ik niet wennen) XnViewMP geinstalleerd op Ubuntu, en dat bevalt prima tot nu toe.

Zeker omdat XnViewMP ook voor Windows beschikbaar is (MP betekent immers Multi Platform) snap ik niet waarom daar niet alle energie naartoe gaat.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.