Foxit Software heeft een kleine update van Foxit Reader uitgebracht. Met een downloadgrootte van slechts 5MB is het een klein en snel alternatief voor Adobe Reader, zeker voor computers met beperkte resources. Het programma is gratis, maar voor bepaalde functies, die onderdeel van het zogeheten pro-pakket zijn, moet wel worden betaald. Een voorbeeld hiervan is de functie om een pdf-bestand van commentaar te voorzien. In versie 3.1.1 build 0901 zijn de volgende twee problemen verholpen:
Change Log
- The reported issue of Foxit Reader 3.1.0.0824 crashing when users are viewing certain PDF files has been updated and is no longer a problem.
- Fixed an issue where Foxit Reader may not be launched in the system without installing Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable.
