Op Pastebin zijn honderden accountnamen en wachtwoorden van Dropbox-gebruikers verschenen en de personen achter de publicatie beweren dat er 7 miljoen accounts getroffen zijn. Volgens Dropbox gaat het echter om oude gegevens die via derde partijen bemachtigd zijn.
Onder de noemer 'Dropbox hacked' verschenen vierhonderd accountnamen en bijbehorende wachtwoorden op Pastebin. Volgens de mensen achter de publicatie ging het om een voorproefje: in totaal zouden 7 miljoen accounts gehackt zijn. Door bitcoins te doneren zouden meer publicaties volgen. "Hoe meer bitcoins gedoneerd worden hoe meer logins en wachtwoorden publiekelijk verspreid worden", aldus de personen.
In een verklaring stelt Dropbox echter helemaal niet gehackt te zijn. "De gebruikersnamen en wachtwoorden zijn helaas gestolen van andere, ongerelateerde diensten en ze zijn gebruikt bij pogingen om in te loggen bij sites op internet, waaronder Dropbox", aldus de mededeling. De opslagdienst zou het misbruik al eerder op het spoor zijn gekomen en de wachtwoorden zouden al verlopen zijn. "Dit soort aanvallen zijn de reden dat we adviseren om niet dezelfde wachtwoorden te gebruiken voor meerdere diensten", verklaart Dropbox verder en ook adviseert de dienst tweestaps authenticatie te activeren.