Hoofdcategorieën

Dr. Dre klaagt Napster & Napster gebruikers aan

Door Hielko van der Hoorn, donderdag 27 april 2000 09:56
Bron: CNET, views: 763

Het wordt tijd dat Napster een legertje advocaten gaat inhuren, na de RIAA en Metallica komt nu ook Dr. Dre met een aanklacht tegen Napster. Dr. Dre gaat zelfs nog een beetje verder dan zij, hij wil ook de studenten aanpakken die zijn muziek downloaden (doet iemand dat dan? ):

Rap artist Dr. Dre sued MP3-swapping firm Napster today, adding a new layer of legal woes to the already besieged company.

But this time, the stakes are being raised: Dr. Dre also is targeting students at universities who are using the Napster software to download MP3 files, putting individual music listeners into the legal line of fire.

[...] Dr. Dre demanded last week that Napster remove his work from its service. But the company refused, saying it could only remove individual users identified as copyright violators.

In response, the artist is asking that the court shut down Napster and award damages of $100,000 per illegally copied work. That could amount to close to $10 million, according to the lawsuit.[break]Het volgende stukje is wel leuk, Dr. Dre is zelf ook niet zo onschuldig :[/break]In a coincidence of the courts, Dr. Dre himself was sued for copyright infringement last week. George Lucas' LucasFilm contends that the artist used the trademarked THX sound, which appears before many movies, to open his most recent album, even after being denied permission.
Volgende 10:09
Vorige 09:22

Reacties

«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  »

Is dat niet een beetje veel per liedje?

Beste Dr. Dre ,
Als jij ook maar een seconde gedacht hebt dat ik ook maar de minste interesse heb in die :r :r Rap muziek dan was dat geen goede gedachte van jou . Dus mijn advies is , ga weer lekker stukken muziek van andere muzikanten jatten en rap er wat overheen zodat het net niet helemaal een kopie wordt . Succes verzekerd en het geld stroom binnen . Ga dan g*dv*rd*mm* niet bij Napster aankloppen dat zij het mogelijk maken om die shit van jou nog een keer te kopieren .

gezeur gezeur en nog eens gezeur

Als het napster teveel wordt dan maken ze er toch gewoon open source van? :)

Jaja... en HOE willen ze dat gaan bijhouden... al dat geneuzel over Napter...

Denk eens na. HOE kom je er OOIT achter vanaf welke pc op een HBO of UNI dat mp3tje is gedownload... de meeste zullen echt wel een proxy & een firewall hebben lopen. Dat houdt dus ff heel simpel in dat je die pc's niet terug kan tracen.

Weet je trouwens wat voor een klote werk dat is.. om van zoveel users bij te gaan houden wat ze downloaden, wanneer, en waar?

Allemaal bullshit, zekers die rapmuziek.. van mij mag die Dr.Dre ofzo lekker wegrappen hoor.... zolang ik het maar niet hoef te horen. ;)

Al die Artiesten hebben gewoon voor de volle 100% gelijk.............en dat is K*T

Napster is gewoon een geweldig programma voor als je een "wel geinig" nummer hebt wat je wel eens wilt horen.

Als je een echt goed nummer maakt kopen veel mensen het toch wel in de winkel.

* DF040F enaK

Zou het niet beter zijn als alle ****** samen een offensief gaan beginnen tegen napster. (trouwens ik denk dat tegen napster weinig te beginnen valt want napster heeft GEEN mp3'tjes op de server staan. Dat doen de gebruikers). Dat zou een hoop tijd en geld sparen. Maar ik persoonlijk vindt het grote onzin. Ze vinden dat ze schade berokkend wordt door de illegale copieerders maar de totale afname van de cd's is wel toegenomen. dusssss waar zeurt men over.

Wat een bullshit PeeJee. Heb je wel eens goed naar de muziek van Dr. Dre geluisterd? Of zit je nu gewoon te generaliseren? Hij is toevallig 1 van de meest innoverende producers op rap gebied. En dat jij zit te kosten op dat genre snap ik ook geen fuck van. Waar luister jij dan naar? En is dat wel zo goed? Kop op nou zeg....
Wat een zielig gedoe. En als jij een paar miljoen door je neus geboord krijgt omdat mensen illegale mp3z van je zitten te branden op cd's dan ga je ook wel naar de rechter om dat misgelopen geld terug te krijgen hoor. Dus doe nou maar niet zo hypocriet.....

Who the fuch is Dr. Dre?

mp3's zijn illegaal, napster niet omdat het niet centraal wordt beheerd, dus zijn de eindgebruikers die er gebruik van maken SCHULDIG.. maar niemand seems to care.. dus ik nog minder..

Als napster verdwijnt, wordt het toch wel weer vervangen door iets anders... wedde?

Dr. Dre is een of andere rapper... onder andere te zien geweest met Eminem in een aantal clipjes en nu z'n nieuwe samen met snoop doggy dog. Maar Dr. Dre is al veeeeel langer bezig.

Alleen snap ik iets niet... hun zitten elke keer over dingen te rappen als inbraken en crimineel gedrag enzo... en nou wordt z'n muziek 'crimineel' (let op de ' 'tjes) gekopieerd en nou vind ie het nog niet goed ;)
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 10:09
Vorige 09:22
VNU Media logo Powered by True

© 1998 - 2008 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden

Uitgever van: