Software-update: Hitman Pro 2.7.0.0 RC1

Hitman Pro logo (60 pix) Op de website van Hitman Pro is een release candidate te vinden van versie 2.7.0.0. Hitman Pro is een alles-in-één oplossing tegen spyware, met name bedoeld voor de minder ervaren gebruiker. Het programma download automatisch niet minder dan twaalf verschillende antispyware- en antivirusprogramma's, waaronder Ad-Aware, Spyware Blaster, CWShredder en NOD32, en voert deze zelfstandig uit. Door deze achter elkaar te gebruiken wordt de computer grondig ontdaan van ongewenste programmatuur. Na inspectie wordt in een rapport duidelijk aangegeven welke gevaren zijn aangetroffen en welke van de gebruikte programma's ze hebben gevonden. De ze versie, die tot 30 april werkt en dan automatisch wordt bijgewerkt, bevat onder andere een nieuw uiterlijk, ondersteuning voor een on-line scan naar malware en een nieuwere versie van Spyware Doctor:

We have been working on a new version of Hitman Pro.

It has a new user interface (graphics, resizable) and a Quick Behavioral Scan with support for our Online Malware Scan. It also has support for Spyware Doctor 5.0 (older versions of Spyware Doctor will be automatically upgraded). [break]
Hitman Pro 2.7.0.0 screenshot (resized)
Versienummer 2.7.0.0 RC1
Besturingssystemen Windows 2000, Windows XP, Windows Vista
Website Hitman Pro
Download http://www.hitmanpro.net/hitmanpro27.exe
Bestandsgrootte 4,28MB
Licentietype Freeware

Door Bart van Klaveren

Downloads en Best Buy Guide

25-04-2007 • 07:52

23

Bron: Hitman Pro

Reacties (23)

23
23
9
0
0
13
Wijzig sortering
Ik vind het persoonlijk een naar programma, en het is zware overkill. Ik gebruik zelf Windows Defender in combinatie met Spybot en dat is meer dan genoeg. 12 antimalware programma's is een beetje overbodig. Daarnaast heeft Hitman nogal de neiging om door te slaan en het systeem zo erg te beveiligen dat je er niks meer mee kunt.
ik vind het juist daarom wél een schitterende tool. Niet voor mijn eigen pc, want die hou ik zelf wel schoon... maar voor pc's van vrienden/kennisen die blijkbaar lang niet zo gemakkelijk schoon blijven.
Met enkele klikken heb je zo de grote massa aan vetzakerij verwijderd én de security wat aangetrokken.
Wat wil je nog meer :?
Het is een mooi programma om van een besmette PC de malware/spyware te verwijderen.

Daar gebruik ik het altijd met wisselend succes voor, als het progsel z'n werk gedaan heeft gaat het er weer af, is idd overkill.

Om toch de PC in de toekomst voor troep te beschermen Windows Defender en Spybot er op en maar hopen dat je de eerste 2-3 maand niet weer hoeft te komen.
Precies zo. Alleen een leuk programma om hopeloze PC's van hun troep te verwijderen. Als dat gebeurt is beschouw ik dit programma zelf als troep. Al is het alleen maar vanwege de 1000 dingen die de meegeinstalleerde anti-spyware apps proberen te starten.
Prima programma om zo nu en dan eens te draaien. Daarna er weer snel vanaf halen. Lijkt me niet wenselijk om deze (behoorlijke) overhead te laten staan.
Op zich vind ik het een goede solution, een all in one oplossing. Ikzelf heb het ooit eens willen verwijderen, maar de deinstallatie was niet volledig gelukt, met alle nare gevolgen vandien, vastlopers etc.
Ideaal product!
- Installeren
- Starten / cleanup
- Verwijderen

Verwijder je Hitmanpro niet dan bestaat de kans dat je PC zeer traag wordt door de hoeveelheid extra 'anti-spy' meuk die als proces op de achtergrond mee draaien.
Misschien een overkill, maar het werkt wel en haalt alle onzin troep, die websites op je pc weten te kwakken, weg.
Er is veel internationale "herrie" (geweest) over dit programma, hiero en daaro
hahaha Neko Koneko een zware overkill hoe kom je daarbij ? hier op me werk gebruik ik dat programma om dat windows defender gigantisch faalt dit programma gaat super en crasht nooit sluit je pc netjes af en hij vind altijd alles 100%
Volgens een eerder onderzoek eerder 50%, tegenover de 80% die MS AntiSpyware toendertijd had. De cijfers zullen wel niet meer al te precies zijn, maar er is geeneen die 100% haalt.
Om precies te zijn 90% MS tegenover 84% Hitman Pro.

Maar das zo'n oude test. Voor een recent onderzoek zie Grote virusscanner test maakt gehakt van Windows OneCare test. Merk daarbij op dat Windows Defender onderdeel is van OneCare.

Windows Defender is lang niet zo goed als de meeste mensen denken.
Windows Defender is GEEN anti-virus product en ook zeker geen onderdeel van LiveOneCare. LiveOneCare is prut, Windows Defender is een compleet op zichzelf staand programma en het is een heel stuk beter dan LOC. Defender zit wel standaard in Windows Vista, LiveOneCare niet.

Als je dat niet eens weet dan laat dat wel zien dat je niet weet waar je het over hebt.
Pardon???

Dan maar even Microsoft citeren:
Windows Defender is een gratis programma dat uw computer beschermt tegen pop-ups, vertragingen en bedreigingen als gevolg van spyware en andere ongewenste software.
En Windows Defender is integraal onderdeel van Windows OneCare.
An anti-spyware tool that uses the Windows Defender engine as a core. In version 1.0, this required the separate installation of Windows Defender and was not integrated into the OneCare interface (although it could be managed and launched from OneCare). Version 1.5 integrated the Windows Defender engine into OneCare and no longer requires separate installation.
Je zei
LiveOneCare is prut
.
Nu je dit weet, vind je Windows Defender dan nog steeds goed?

Als afsluiting:
Als je dat niet eens weet dan laat dat wel zien dat je niet weet waar je het over hebt.
Okay, dan heb ik mij daarin vergist. Echter, Windows Defender is ook los te installeren, en dat is een heel fijn product.
kan wel fijn zijn, maar het moet goed werken imho
hier doet het prima z'n werk, hitman pro is een grotere pest dan de meeste spywareproggies iMO, zoveel rommel en oncontroleerbaarheid troef

dan heb ik liever één proggie dat echt goed werkt, maar mss niet realtime, maar daar hebben we dan weer autoruns voor :)
je kan zelf bepalen welke je wilt gebruiken en welke niet, als je niet wil, wordt niet gedownload en geinstalleerd, dus overkill veroorzaak jezelf, dat is absoluut niet nodig.
Het is gewoon zo dat met veel programma's samenwerkt, en je kan zelf bepalen welke je wel en niet wilt gebruiken.
ideaal programma om te laten lopen als iemand z'n computer binnenbrengt die geïnfecteerd is.
Wat onzin over overkill allemaal. Het is algemeen bekend (of zou het moeten zijn) dat één anti-spyware programma niet genoeg is. In tegenstelling tot virusscanners is er niet één die alles vind, maar heeft ieder programma weer z'n eigen sterke en zwakke punten. Voordat Hitman Pro er was waren er wel mensen die handmatig een flink aantal anti-spyware programma's draaiden, met goeie resultaten. Echter, veel mensen (waaronder ik) vonden dat simpelweg net ff te veel gedoe om elke keer al die meuk te installeren, configureren, updaten en draaien. Nu is er Hitman Pro en kan iedereen dus gebruik maken van de beste oplossing. :)
Van een paar geïnstalleerde programma's wordt je pc niet langzamer, en de hoeveelheid processen die mee zouden draaien valt heel erg mee. Mijn pc wordt er iig niet langzamer van. Je kunt natuurlijk bezwaar hebben tegen ieder proces wat meedraait, maar dan zou je je virusscanner ook moeten deïnstalleren. 8)7

Wat mij betreft een absolute aanrader, maar als je wilt valt over alles wel wat te klagen, dus ik wens alle zeurpieten met te veel tijd veel plezier. :Y)
Je kunt er 1000 anti-spyware programma's op je PC zetten. Als je echt wilt, of ECHT oerdom bent komt het er toch wel op.

Ik draai al jaren zonder virusscanner zolang ik een eigen PC heb en heb niet eens de moeite genomen om anti-spyware progjes te installeren omdat ik gewoon weet wat ik wel en niet aan moet klikken. Zelfs mijn moeder weet dat wel, en je zal om die reden dan ook nooit virussen of spyware op die PC aantreffen.

Maar wat ik bij sommige mensen af en toe toch tegenkom...daar krijg je tranen van in je ogen, en dat is ook van het lachen. :P

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.