Een kaart met enorme potentie die tekort wordt gedaan door de keuze van Gigabyte om de slechtste thermal pads ter wereld te gebruiken. Lees de uitgebreide review waarin ik mijn ervaring met de kaart beschrijf en hoe ik de problemen uiteindelijk eenvoudig heb opgelost.
Leuke 3080 RTX kaart.
Zeer snelle en stille kaart. 4k 60 fps ultra geen probleem bij de games.
Dure kaart, met veel overbodige luxe. Heeft wel een erg goed uitgevoerde koeling, en is zeer degelijk gebouwd.
Een zeer snelle GPU met een fraai display om je temps van af te lezen, blijft koel ook onder stress. Het enige minpuntje is dat de RGB software zeer slecht en traag is.
Super mooie GPU met niet al te veel RGB.
Kleine schermpje op de zijkant is ook leuk als RGB Fusion werkt.
De GPU blijft goed koel door zijn 3 fans en maakt niet veel geluid tijdens het gamen.
Prima kaart maar wel erg bulky, zekers niet aan de kleine kant. Schermpje is grappig toevoeging maar dan moet je de gigabyte software installeren.. scherm is niet te disablen zonder software actief te runnen. Ik raad aan om niet voor de 3080 te gaan, 10GB VRAM is echt te weinig!!
Zeer dikke videokaart (letterlijk 5 slots dik) maar komt met een display waar je onder andere de temperatuur rechtstreeks van kan aflezen. De rev 2.0 versie van deze RTX 3080 kaart kaart blijft goed koel en de kaart is ook nog eens behoorlijk stil!
afgekomen van een r9 390 is deze kaart in vergelijking geweldig. wordt max 67°C op full load bij een aangepaste fan curve dat geluid minimaal blijft. 4 maanden in bezit en gamen is geen enkel probleem op 2 1440p schermen
Redelijke videokaart, als hij naar behoren werkt is hij razendsnel. In mijn geval valt hij echter variërend van een minuut tot een uur tijdens gamen steevast uit. Niet sporadisch maar extreem frequent. Black screen, fans die tot 100% gaan spinnen en hard reset is dan nodig om verder te kunnen.
Momenteel al een goede maand in het bezit van de 3080 Aorus Master. Een zeer grote kaart!
Koelt extreem goed. Default fan curve haalt hij amper de 60°C met een average clock speed van 1920Mhz.
Heb hem underclocked 1935MHz op 875 en fan curve max 50%(1300rpm) wordt max 76°C
Prima 3080 kaart maar de extra toeters en bellen zijn de hogere prijs eigenlijk niet waard.
Voor overklokkers niet erg interessant want het power limit is niet te verhogen.
LCD is grappig maar niet heel nuttig.
Deel je ervaringen en help andere tweakers!