Het is natuurlijk allemaal een kwestie van smaak. Ik vind het heel erg op een iPod, om je pols, lijken. Een iPod vind ik leuk ontworpen, voor een audio-speler. Maar als horloge, als man, wil je iets stoers. Ik vind dit nou niet echt iets stoers voor om je pols. Ik vind de draaiknop wel goed verzonnen.
Sowieso begrijp ik de hype rondom wearables niet zo goed. Volgens mij draagt het merendeel van de jeugd en millennials geen horloge. Diegene die wel een horloge dragen doen dat vaak als liefhebber van horloges. Ik ken weinig leeftijdsgenoten (millenials) die een quartz horloge dragen, vrijwel allemaal dragen ze automaten en ook hun zie ik niet overstappen naar een smartwatch.
Ik denk dat dit een echt nicheproduct word en begrijp dus ook niet waarom er door zoveel bedrijven, zo massaal in wordt gezet op smartwatches. Ik denk dat ze gewoon bang zijn dat ze anders de boot missen...Maar ik ben geen marketing expert.
Overigens vind ik het idee om te betalen met je smartphone/watch geniaal (bestaat echter al veel langer, rabo anyone?), maar de infrastructuur ontbreekt daarvoor nog altijd.
[Reactie gewijzigd door Abom op 24 juli 2024 23:46]